LEGO® ǀ Disney Elzos pilies kiemas 43199

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 43199
  • Amžius:
  • Detalių skaičius: 75
  • Išparduota!

    Kaina: 9.99€

Susitik su ledo karalienės deimantų suknele vilkinčia „Disney“ Elza ir leisk laiką prie pilies kiemo fontano! Sukonstruok šį LEGO® ǀ Disney rinkinį ir leisk laiką su Elza ir Sniege. Žaidimui pasibaigus, iš fontano ir Anos suknelės sukurk deimanto formos daiktadėžę. Kad būtų smagiau, surink kitas deimantų suknelėmis vilkinčias princeses (rinkiniai parduodami atskirai) nesibaigiantiems nuotykiams!

Padovanokite vaikams kūrybiško žaidimo stebuklą su šiuo smagiu rinkiniu

Nustebinkite „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjus šiuo smagiu rinkiniu, kurį sudaro kiemas, lėlytės figūrėlė išskirtine „deimantų“ suknele ir LEGO® Sniegės figūrėlė.

Su šiuo LEGO® ǀ Disney Elzos pilies kiemo (43199) rinkiniu, kurį sudaro kiemo arka su fontanu, lėlytės ir LEGO Sniegės figūrėlės ir „deimantų“ suknelė, kuri susijungia su fontanu ir sudaro daiktadėžę lėlytei, vaikų nuo 5 metų amžiaus laukia beribės žaidimo galimybės. Nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions esančios interaktyvios skaitmeninės instrukcijos padeda vaikams apžiūrėti modelį, naudojant paprastus įrankius. Sparčiau lavinkite įgūdžius pramogaudami Su šiuo rinkiniu „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjai lavina svarbius įgūdžius. Konstravimas padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, įkvėpdamas vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą, žaidžiant filmo scenas ir kuriant savas istorijas. Juo galima žaisti atskirai arba kartu su kitais LEGO ǀ Disney rinkiniais (parduodami atskirai). Pažįstami personažai ir scenos Šis smagus rinkinys mikliai įtraukia vaikus į žaidimą su „Disney“ Elzos lėlyte ir Sniegės LEGO figūrėle, be to, jis taps išradinga dovanėle vaikams bet kokia proga.

• Pilies žaidimas. Padovanokite „Disney“ filmo „Ledo šalis“ gerbėjui netikėta dovaną su šiuo LEGO® ǀ Disney Elzos pilies kiemo 43199 konstravimo rinkiniu. Pramogos prasideda konstruojant ir niekad nesibaigia.
• Kas yra rinkinyje? Šį 53 dalių rinkinį sudaro konstruojamas ledo pilies kiemas su fontanu ir transformuojama „deimantų“ suknelė, kurioje galima pasidėti lėlytės figūrėlę.
• Pažįstami personažai. Šį rinkinį, kurį sudaro „Disney“ Elza ir Sniegė, galima derinti su kitais „Disney“ rinkiniais (parduodami atskirai) arba juo leistis į nevaržomus nuotykius atskirai.
• Išradinga dovana vaikams nuo 5 metų. Vaikams be galo patiks šis rinkinys, kupinas išradingų galimybių, kurios atkuria „Disney“ filmo „Ledo šalis“ aplinką, be to, jis taps smagia netikėta arba papildoma dovanėle.
• Žaiskite kelyje. Su 14 cm aukščio, 14 cm pločio ir 11 cm gylio kiemu su fontanu šis rinkinys skirtas vaikams konstruoti ir žaisti bet kur ir bet kada.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją.
• Smagu kolekcionuoti. LEGO® ǀ Disney deimantinių suknelių seriją vaikams ir gerbėjams sudaro 5 skirtingos princesės su deimantinėmis suknelėmis.
• Lavinkite svarbiausius gyvenimo įgūdžius. Su detalia lėlytės figūrėle ir konstruojamu kiemu šis „Disney“ filmo „Ledo šalis 2“ konstruojamas rinkinys skatina nevaržomai išradingai žaisti, lavinant smagiausius gyvenimo įgūdžius.
• Kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius patikimą sujungimą.
• Svarbiausia saugumas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie tenkintų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

LEGO® Disney™ Pelenės karališkoji karieta 43192

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Pelenės karališkos karietos (43192) rinkiniu Disney Pelenės gerbėjų ..

35.99€ 44.99€

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilis 43196

Su šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Pabaisos pilies (43196) rinkiniu „Disney“ Gražuolės ir P..

62.99€ 79.99€

 LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Auksaplaukės karališkosios arklidės 43195

LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Auksaplaukės karališkosios arklidės 43195

Sužavėkite Disney Princess gerbėjus, kurie myli arklius, šiuo detaliu LEGO® ǀ Disney Gražuolės ir Au..

49.99€

LEGO® ǀ Disney Džasminos ir Mulan nuotykiai 43208

LEGO® ǀ Disney Džasminos ir Mulan nuotykiai 43208

Leisk laiką Agrabahe su „Disney“ Džasmina ir jos tigru Radža! Aplankyk ir apžiūrėk rūmus, o tada ati..

39.99€

LEGO® ǀ Disney Arielės povandeniniai rūmai 43207

LEGO® ǀ Disney Arielės povandeniniai rūmai 43207

Pasinerk į bangas su „Disney“ Ariele ir apsilankyk jos namuose! Sukonstruok šį LEGO® ǀ Disney rūmų r..

84.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras