LEGO® DUPLO® Arklidės ir ponių priežiūra 10951

  • Gamintojas: LEGO DUPLO
  • Prekės kodas: 10951
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 65
  • Išleidimo metai: 2021
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 26.99€ 31.99€

LEGO® DUPLO® Town LEGO® DUPLO® Town Arklidžių ir ponių priežiūros (10951) rinkinyje yra visko, ko mažiesiems gyvūnų mylėtojams reikia 2 žavių ponių priežiūrai. Išradingos pramogos ir žaismingas mokymasis niekad nesibaigs. Žaidimo ir mokymosi ponių arklidės Ponių arklidėse kiekviena diena kupina smagių žaidimų. 2 mielus ponius reikia pašerti ir jais pajodinėti. Tada jie norės atsigerti ir juos reikės sušukuoti. Nepamirškite paruošti jaukaus guolio miegui. Rūpindamiesi poniais arklidėse mažieji gyvūnų mylėtojai lavins savo pirmuosius įgūdžius, ypač smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius, bei pažins emocijas. Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

  • LEGO® DUPLO® Town Arklidės ir ponių priežiūra (10951) įkvepia nesibaigiančioms pramogoms ir žaismingam mokymuisi su 2 mielais poniais ir viskuo, ko mažiesiems gyvūnų mylėtojams reikia jų priežiūrai. Su berniuko ir mergaitės figūrėlėmis, 2 mielais poniais, konstruojamomis klasikinio dizaino arklidėmis su varstomais vartais, vandens puodu, morkomis ir tikroviškos tekstūros šieno ryšuliu. Žaisdami, kaip jodinėja ir rūpinasi poniais, kaip juos šeria ir šukuoja ir guldo juos miegui, vaikai lavina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei susipažįsta su emocijomis. Puiki lavinamojo žaidimo Kalėdų, švenčių, gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 2 metų amžiaus! Pagrindinis pastatas yra 19 cm aukščio, 15 cm pločio ir 9 cm gylio. Žaidimo rinkinį galimą konstruoti įvairiais būdais, be to, jis lengvai dera su kitais LEGO® DUPLO® ūkio žaislais. Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su modeliais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui. Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su mažyliais. LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų reiklius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® Ūkio gyvūnų priežiūra 10949

LEGO® DUPLO® Ūkio gyvūnų priežiūra 10949

Universalus LEGO® DUPLO® Town Ūkio gyvūnų priežiūros (10949) žaidimo rinkinys įtraukia mažylius į i..

8.99€ 9.99€

 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LE..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūra 10952

LEGO® DUPLO® Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūra 10952

LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūros (10952) rinkinys yra žaismingai lav..

53.99€ 74.99€

LEGO® DUPLO® Town Pramogų parkas 10956

LEGO® DUPLO® Town Pramogų parkas 10956

Drauge su mažyliu keliaukite į lakios vaizduotės kelionę po LEGO® DUPLO® Town Pramogų parką (10956) ..

89.99€ 99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras