LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur Chase 76941

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76941
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 240
 • Išparduota!

  Kaina: 49.99€

Jaunuoliai gali mėgautis kūrybinėmis linksmybėmis su šiuo „LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur Chase“ žaislų žaislų rinkiniu (76941), kuriame yra iškeliama Karnotauro figūra, pastatomas sraigtasparnis ir pikapas. Sraigtasparnio žaisle yra minifigūrinė kabina, besisukantis sraigtas ir smeigtukas, skirtas žaisti. Į 3 įtrauktas populiarių „Juros periodo pasaulio“ personažų minifigūrėles galima sutalpinti į sunkvežimį, kuriame yra kabina su pakeliamuoju stogu, kad būtų galima lengvai pasiekti, ir krovininė lova.


Geriausia dovanos idėja

Komplekte yra puiki dovana vaikams, besidomintiems dinozaurais. Dėžutėje yra lengvai sekamos iliustruotos instrukcijos, todėl jaunieji LEGO gerbėjai gali statyti savarankiškai ir mėgautis kiekviena patirtimi.


Dinozaurų veiksmas

„LEGO Jurassic World“ asortimente atraskite statybinių žaislų, kurie pradžiugins visų amžiaus grupių žmones, suformuotomis, sukonstruotomis dinozaurų figūromis, populiariais animacinių serialų ir filmų personažais, šauniomis transporto priemonėmis ir dar daugiau.


Vaikai gali žaisti jaudinantį „Carnotaurus Dinosaur Chase“ žaidimą naudodami šį įdomų LEGO® Jurassic World žaislų žaidimų rinkinį (76941), kuriame yra pastatomas sraigtasparnis ir pikapas.

Rinkinyje yra 3 minifigūrėlės: Kenji, Sammy ir Owen Grady, taip pat pastatoma žaislinė „Carnotaurus“ figūra ir „Taser“ priedas, skirtas veiksmo kupinam žaidimui.

Žaisliniame sraigtasparnyje yra atidaroma minifigūrinė kabina, besisukantis sraigtas ir smeigtukas. Sunkvežimyje yra vietos visoms 3 minifigūrėlėms, kabina su pakeliamuoju stogu ir akargo lova gale.

Įkvėptas „Jurassic World Camp Cretaceous“ ir kitų „Jurassic World“ istorijų, šis žaislinis žaislų rinkinys yra puiki gimtadienio dovana, kalėdinė dovana ar staigmena dinozaurus mėgstantiems 7 metų ir vyresniems vaikams.

Sraigtasparnis yra  7 cn aukščio, 20 cm ilgio ir 6 cm pločio. Kartu su sunkvežimiu, dinozaurų figūra ir minifigūromis jis yra įdomus rinkinys kūrybiškam žaidimui kiekvieną dieną.

Šis 240 dalių rinkinys pateikiamas su iliustruotomis, žingsnis po žingsnio instrukcijomis, kad net dinozaurus mylintys vaikai, kurie dar tik pradėjo kurti su LEGO® kaladėlėmis, galėtų drąsiai kurti.

„LEGO® Jurassic World“ kūrimo rinkiniai leidžia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) iš naujo įsivaizduoti animacinių serialų ir filmų scenas, kurti unikalias istorijas ar tiesiog rodyti šaunius kolekcinius modelius.

LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie yra suderinami ir kiekvieną kartą paprastai ir saugiai sujungiami.

LEGO® kaladėlės ir detalės yra kruopščiai išbandytos, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Jurassic World Stygimoloch Dinosaur Escape 76939

LEGO® Jurassic World Stygimoloch Dinosaur Escape 76939

Jaunuoliai gali išmokti kurti ir vaidinti įdomias istorijas naudodami šį žaislų rinkinį „Stygimoloch..

39.99€

 LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

Vaikai gali pasiimti „LEGO® Jurassic World“ veiksmą prie vandens naudodami šį žaislinį žaislų rinkin..

79.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras