LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76942
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 308
 • Išparduota!

  Kaina: 79.99€

Vaikai gali pasiimti „LEGO® Jurassic World“ veiksmą prie vandens naudodami šį žaislinį žaislų rinkinį „Baryonyx Dinosaur Boat Escape“ (76942). Pirmasis „LEGO Jurassic World“ rinkinys, kuriame kada nors buvo įrengtos valtys, apima plytų pastatytą valtį, kuri plaukioja net nešiojant iškeliamą Baryonyx dinozauro figūrą. Laive yra dinozaurų narvas, besisukantis „prožektorius“ ir valdymo kambarys, kuris atsiskiria, kad būtų galima lengvai patekti į krovinių skyrių.


Kūrybinis kūrimas ir žaidimas

Puikus dovanų žaislas tendencijas kuriantiems vaikams, į šį rinkinį taip pat įeina kūdikis dinozauras ir 2 žuvies figūros, 4 LEGO minifigūrėlės ir daugybė priedų, tokių kaip raminamoji priemonė, Taser, dinozaurų kiaušiniai, gelbėjimosi liemenės ir dar daugiau, kad įkvėptų pasakojimą. Pridedamos nuoseklios instrukcijos, kad net LEGO naujokai galėtų mėgautis statybos patirtimi.


Dinozaurų veiksmų pasaulis

„LEGO Jurassic World“ asortimente yra aukščiausios kokybės rinkinių, skirtų bet kokio amžiaus žmonėms, suformuotomis, sukonstruotomis dinozaurų figūrėlėmis, minifigūrėlėmis, įspūdingais pastatais ir šauniomis žaidimo bei demonstravimo transporto priemonėmis.


Vaikai gali vaidinti jaudinantį „Baryonyx“ dinozaurų valčių pabėgimą naudodami šį nuostabų „LEGO® Jurassic World“ žaislų rinkinį (76942), kuriame yra šauni, pastatoma valtis, kuri plaukioja-net su dinozauru laive!

Rinkinyje yra 4 minifigūrėlės: Darius, Yazas, Owenas Grady ir sargybinis, taip pat iškeliamas Baryonyx, kūdikio dinozauras ir 2 žuvų žaisliukų figūrėlės, taip pat priedai, įskaitant raminamąjį, Taser ir 2 dinozaurų kiaušinius.

Laive yra valdymo kambarys, kurį galima pakelti, kad būtų lengviau patekti į krovinių saugyklą, adinozaurų narvas ir besisukantis „prožektorius“. Į komplektą taip pat įeina mažas plaukiojantis žaislinis greitaeigis kateris.

Įkvėptas „Jurassic World Camp Cretaceous“ ir kitų „Jurassic World“ istorijų, šis aukščiausios kokybės žaislinis žaislų rinkinys yra geriausia Kalėdų dovana, gimtadienio dovana ar nuostabus skanėstas 8 metų ir vyresniems vaikams.

Didelio, plūduriuojančio laivelio žaislo aukštis yra daugiau nei 14 cm (5,5 colio), ilgis (40 cm) ir plotis (13 colių). Tai pirmasis „LEGO® Jurassic World“ rinkinys, kuriame yra valtys!

Ar jūsų dinozaurus mylintis jaunuolis naujokas statant LEGO® kaladėles? Jokiu problemu. Šis 308 dalių rinkinys pateikiamas su iliustruotomis nuosekliomis instrukcijomis, kad būtų galima drąsiai kurti.

„LEGO® Jurassic World“ kūrybinių pastatų rinkiniai leidžia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) iš naujo išgyventi animacinių serialų ir filmų scenas, kurti savo istorijas ar tiesiog demonstruoti šaunius modelius.

„LEGO®“ komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad būtų užtikrintos paprastos, tvirtos jungtys ir tvirtos konstrukcijos.

LEGO® kaladėlės ir detalės yra maksimaliai išbandytos, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Jurassic World Stygimoloch Dinosaur Escape 76939

LEGO® Jurassic World Stygimoloch Dinosaur Escape 76939

Jaunuoliai gali išmokti kurti ir vaidinti įdomias istorijas naudodami šį žaislų rinkinį „Stygimoloch..

39.99€

 LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur Chase 76941

LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur Chase 76941

Jaunuoliai gali mėgautis kūrybinėmis linksmybėmis su šiuo „LEGO® Jurassic World Carnotaurus Dinosaur..

49.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

Dinozaurus ir šaunias transporto priemones mėgstantiems mažiesiems patiks mokytis konstruoti su šiuo..

44.95€ 49.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

Gerbėjai gali atkurti įtemptus nuotykius iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo žaidimo rinkiniu..

79.95€ 89.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras