LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76944
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 140
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 44.95€ 49.99€

Dinozaurus ir šaunias transporto priemones mėgstantiems mažiesiems patiks mokytis konstruoti su šiuo LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimo (76944) žaisliniu žaidimo rinkiniu vaikams nuo 4 metų amžiaus. Jį sudaro oro uostas su sraigtasparnių aikštele, garažu, sraigtasparniu, bagiu ir nuverčiama tvora bei tiranozauro figūrėlė. Taip pat yra 3 minifigūrėlės – Owen Grady, Zia Rodriguez ir laukinės gamtos sergėtojas su priedų lementais, pvz., dinozauro kiaušiniu ir radijo stotele išradingam žaidimui įkvėpti.

Paprastos instrukcijos
Aiškios iliustruotos instrukcijos idealiai pritaikytos vaikams, kurie dar tik mokosi skaityti, o interaktyvios skaitmeninės instrukcijos, pasiekiamos nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions, suteikia dar didesnį malonumą konstruoti modelius.

Šeimos pramogos
LEGO 4+ konstruojami žaislai taps geriausia dovana, supažindinančia mažus vaikus su jų mėgstamų filmų, TV personažų ir kasdienių herojų visata. Juos sudaro modeliai su pradine kaladėle, tad pradedantieji gali konstruoti su minimalia suaugusiųjų arba vyresnių brolių ar seserų pagalba.

 • Pradinis rinkinys. Supažindinkite vaikus nuo 4 metų amžiaus su LEGO® Jurassic World žaislais su šiuo Dinozauro tiranozauro pabėgimo (76944) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro oro uostas, sraigtasparnis, bagis ir tiranozauro figūrėlė.
 • 3 LEGO® minifigūrėlės. Owen Grady, Zia Rodriguez ir laukinės gamtos sergėtojas su priedų elementais, įskaitant žaislinę radijo stotelę ir raminamųjų šautuvą išradingam žaidimui vaidmenimis.
 • Daugybė žaisti įkvepiančių ypatybių. Oro uostas su sraigtasparnių aikštele ir garažu, atidaromas narvas, kurį galima gabenti sraigtasparniu arba bagiu, ir nuverčiama tvora dinozauro pabėgimui žaisti.
 • Dovanos idėja vaikams nuo 4 metų amžiaus. Šį 140 dalių LEGO® Jurassic World rinkinį lengva sukonstruoti ir perkonstruoti tarp dinozauro pabėgimu, dėl to jis taps smagia gimtadienio, šventine arba netikėta dovana mažiems vaikams.
 • Nešiojamas rinkinys žaidimui kelyje. Oro uostas yra 15 cm aukščio, 16 cm pločio ir 6 cm gylio, o tiranozauras yra 11 cm ūgio.
 • Ištisos valandos pramogų visai šeimai. Šis pradinis rinkinys pritaikytas mažų vaikų dėmesio sutelkimo trukmei, kad jie galėtų smagiai konstruoti patys arba su tėvų arba vyresnių brolių ar seserų pagalba.
 • Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos. Dėžutėje rasite nuoseklias iliustruotas instrukcijas, bet programėlėje LEGO® Building Instructions yra skaitmeninės instrukcijos su interaktyviais apžiūros įrankiais.
 • Skatina kurti. Konstruojami LEGO® Jurassic World 4+ rinkiniai geriausiai supažindina vaikus su žaisliniais dinozaurais, padeda jiems mokytis ir lavinti vaizduotę.
 • LEGO® kokybės ženklas. LEGO komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad jie idealiai derėtų vienas su kitu ir susijungtų kiekvieną kartą.
 • Svarbiausia sauga. LEGO® dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

Vaikai gali pasiimti „LEGO® Jurassic World“ veiksmą prie vandens naudodami šį žaislinį žaislų rinkin..

79.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

Gerbėjai gali prisiminti filmo „Jurassic World Dominion“ nuotykius su šiuo Dinozauro atrociraptoriau..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World Kecalkoatlio lėktuvo pasala 76947

LEGO® Jurassic World Kecalkoatlio lėktuvo pasala 76947

Atkurkite jaudinančią lėktuvo sceną iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo Kecalkoatlio lėktuvo ..

44.95€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras