LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76945
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 169
 • Išparduota!

  Kaina: 17.95€ 19.99€

Gerbėjai gali prisiminti filmo „Jurassic World Dominion“ nuotykius su šiuo Dinozauro atrociraptoriaus gaudynių motociklais (76945) konstravimo rinkiniu. Šis žaidimo rinkinys, kurį sudaro lanksti atrociraptoriaus žaislinė figūrėlė, motociklas ir konstruojamas turgus su lengvai atstatoma nuverčiama siena ir besisukančia dinozaurų kovos duobe, taps tobula dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus, kurie nusipelnė dovanėlės.

Žaidimas vaidmenimis
Šį kmpaktišką rinkinį sudaro Owen Grady ir Rainn Delacourt minifigūrėlės su raminamųjų šautuvu ir 2 dinozauriukų figūrėlės magiam išradingam žaidimui vaidmenimis. Pridedamos nuoseklios instrukcijos, tad net pradedantieji gali mėgautis konstravimo procesu, be to, rinkinys idealiai dera su Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimo (76948) rinkiniu papildomam veiksmui.

Dinozaurų pramogos!
LEGO® Jurassic World rinkinius sudaro išraiškingų formų, konstruojamos dinozaurų figūrėlės, minifigūrėlės ir detalios transporto priemonės skirtos animacinio serialo ir filmų scenoms atkurti, savoms istorijoms žaisti arba tiesiog kolekciniams modeliams konstruoti ir demonstruoti.

 • Dinozauro ir motociklo žaidimo rinkinys. Vaikai gali atkurti filmo „Jurassic World Dominion“ nuotykius su šiuo Dinozauro atrociraptoriaus gaudynių motociklais (76945) konstravimo rinkiniu.
 • 2 LEGO® minifigūrėlės ir dinozaurai. Owen Grady ir Rainn Delacourt su raminamųjų šautuvu bei lanksti atrociraptoriaus figūrėlė ir 2 dinozauriukų figūrėlės žaidimo vaidmenimis veiksmui.
 • Daugybė žaisti įkvepiančių ypatybių. Owen motocciklas, konstruojamas turgus su virstančia siena atrociraptoriui arba motociklui prasibrauti ir sukamoji kovos duobė dinozauriukams.
 • Dovanos idėja vaikams nuo 6 metų amžiaus. Padovanokite šį žaislą gimtadienio, šventės arba bet kuria kita proga išradingiems vaikams, kad šie galėtų konstruoti ir žaisti pavieniui arba su draugais.
 • Smagus derinys. Turgus yra 6 cm aukščio, 17 cm pločio ir 13 cm gylio. Šis žaidimo rinkinys dera su Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimo (76948) rinkiniu.
 • Aiškios instrukcijos. Svarstote, ar verta nupirkti šį 167 dalių rinkinį gerbėjui, kuris neturi LEGO® patirties? Nedvejokite. Prie jo pridedamos nuoseklios instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai.
 • LEGO® Jurassic World asortimentas. Jame yra rinkinių, kurie sužavėtų bet kokio amžiaus gerbėjus, nesvarbu, ar jie nori atkurti įžymias scenas, žaisti vaidmenimis savo istorijas ar konstruoti ir demonstruoti kolekcinius modelius.
 • Aukščiausia kokybė be kompromisų. Nuo pat 1958 metų LEGO® komponentai atitinka reiklius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę ir suderinamumą patikimam, tvirtam sujungimui.
 • Išbandyta sauga. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

LEGO® Jurassic World T. rex dinozaurų fosilijų paroda 76940

Leiskite vaikams daugiau sužinoti apie dinozaurus, kai jie kuria savo T. rex dinozaurų fosilijų paro..

29.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro pabėgimas 76944

Dinozaurus ir šaunias transporto priemones mėgstantiems mažiesiems patiks mokytis konstruoti su šiuo..

44.95€ 49.99€

LEGO® Jurassic World“ LEGO® Jurassic World Blue ir Beta velociraptoriaus sugavimas 76946

LEGO® Jurassic World“ LEGO® Jurassic World Blue ir Beta velociraptoriaus sugavimas 76946

Vaikams, kuriems patinka dinozaurai ir šaunios transporto priemonės, patiks šis „LEGO® Jurassic Worl..

26.95€ 29.99€

LEGO® Jurassic World Kecalkoatlio lėktuvo pasala 76947

LEGO® Jurassic World Kecalkoatlio lėktuvo pasala 76947

Atkurkite jaudinančią lėktuvo sceną iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo Kecalkoatlio lėktuvo ..

44.95€ 49.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

Gerbėjai gali atkurti įtemptus nuotykius iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo žaidimo rinkiniu..

79.95€ 89.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras