LEGO® Jurassic World Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas 76948

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 76948
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 466
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 79.95€ 89.99€

Gerbėjai gali atkurti įtemptus nuotykius iš filmo „Jurassic World Dominion“ su šiuo žaidimo rinkiniu Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimas (76948). Tai – šauni dovana pažangiems vaikams nuo 8 metų amžiaus, kurią sudaro konstruojamas turgus ir žaislinis vilkikas bei atrociraptoriaus ir tiranozauro figūrėlės. Turguje yra tiranozauro aptvaras su pabėgimo funkcija, o sunkvežimyje telpa 2 atrociraptoriai (kitą atrociraptorių rasite rinkinyje 76945).

Žaidimo vaidmenimis pramogos
Iš viso yra 4 minifigūrėlės: Owen Grady, Claire Dearing, Rainn Delacourt ir Soyona Santos bei 2 raminamųjų šautuvai išradingoms istorijoms kurti. Pridedamos nuoseklios instrukcijos, kad užtikrintai konstruotų net pradedantieji LEGO® konstruotojai, be to, rinkinys puikiai dera su Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais (76945) papildomam žaidimo veiksmui.

Dinozaurų pramogos!
LEGO Jurassic World seriją sudaro aukščiausios kokybės rinkiniai bet kokiam amžiui, kurie pasižymi tikroviškos formos konstruojamomis dinozaurų figūrėlėmis, minifigūrėlėmis, įspūdingais pastatais ir šauniomis transporto priemonėmis žaisti ir eksponuoti.

 • Tiranozauro žaidimo rinkinys. Filmo „Jurassic World Dominion“ gerbėjai galės žaisti Dinozauro tiranozauro ir atrociraptoriaus pabėgimą (76948) su 2 lanksčiomis dinozauro figūrėlėmis, konstruojamu vilkiku ir turgumi.
 • 4 minifigūrėlės ir 2 dinozaurai. Owen Grady, Rainn Delacourt ir Soyona Santos su raminamųjų šautuvo elementais ir Claire Dearing bei 11 cm ūgio tiranozauras ir atrociraptorius.
 • Smagios ypatybės. Turguje yra aptvaras tiranozaurui su pabėgimo funkcija, o žaisliniame sunkvežimyje telpa 2 atrociraptoriai. Kitą atrociraptorių rasite rinkinyje 76945.
 • Dovanos idėja vaikams nuo 8 metų amžiaus. Padovanokite šį rinkinį gimtadienio, šventės ar netikėta proga vaikams, kuriems patinka žaisti su dinozaurais sunkvežimiais vieniems arba su draugais.
 • Konstruokite ir derinkite. Turgus yra 18 cm aukščio, 26 cm pločio ir 9 cm gylio, be to, jis dera su rinkiniu LEGO® Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais (76945).
 • Nuoseklios instrukcijos. Jūsų mažasis konstruotojas dar neturi LEGO® konstravimo patirties? Nieko baisaus. Prie šio 461 dalies rinkinio pridedamos aiškios instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai.
 • LEGO® Jurassic World asortimentas. Gerbėjai gali atkurti scenas iš animacinio serialo ir filmų, susigalvoti unikalių nuotykių arba tiesiog eksponuoti kolekcinius modelius.
 • Aukščiausia kokybė be jokių išlygų. LEGO® komponentai tenkina griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinį lengvą ir patikimą sujungimą ir modelių tvirtumą.
 • Patikrinta sauga. LEGO® kaladėlės ir dalus yra išbandomos maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

LEGO® Jurassic World „Baryonyx“ dinozaurų pabėgimas iš laivo 76942

Vaikai gali pasiimti „LEGO® Jurassic World“ veiksmą prie vandens naudodami šį žaislinį žaislų rinkin..

79.99€

 LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

LEGO® Jurassic World Pteranodono gaudynės 76943

Mažieji gali mokytis konstruoti ir žaisti vaidmenimis įspūdingas Jurassic World istorijas su šiuo Pt..

17.95€ 19.99€

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

LEGO® Jurassic World Dinozauro atrociraptoriaus gaudynės motociklais 76945

Gerbėjai gali prisiminti filmo „Jurassic World Dominion“ nuotykius su šiuo Dinozauro atrociraptoriau..

17.95€ 19.99€

LEGO®Jurassic World Piroraptoriaus ir dilofozauro transporteris 76951

LEGO®Jurassic World Piroraptoriaus ir dilofozauro transporteris 76951

Vaikai gali žaisti vaidmenimis populiarius „Jurassic World Dominion“ personažus ir sekti dinozaurus ..

44.99€

 LEGO® Jurassic World Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimas 76949

LEGO® Jurassic World Gigantozauro ir terizinozauro užpuolimas 76949

Kurkite savus dinozaurų nuotykius su šiuo šauniu konstravimo rinkiniu, įkvėptu filmo „Jurassic World..

109.95€ 129.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras