LEGO® NINJAGO® Lloyd lenktyninių automobilis EVO 71763

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 71763
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 279
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 27.99€ 32.99€

Padėkite Lloyd sukonstruoti didesnę, stipresnę ir greitesnę nindzių transporto priemonę, kuri stotų į kovą su piktosiomis gyvatėmis. Oho – Kobra mechanikas atvyko keturračiu su liepsnosvaidžiu, o Pitonas dinamitas turi ginklą ir dinamito lazdą! Lloyd transporto priemonę galite konstruoti trimis etapais – nuo bagio iki šarvuoto, mūšiui paruošto automobilio. Už misijos įvykdymą būsite apdovanoti kolekcionuojama prisitaikymo juosta.

Įspūdingas LEGO® NINJAGO® automobilio žaislas

Nuostabus nindzių žaidimų rinkinys, leidžiantis vaikams konstruoti Lloyd automobilį trimis greitais etapais – nuo bagio iki šarvuoto nindzių automobilio, su kuriuo bus galima stoti į kovą su 2 gyvatėmis.

LEGO® gerbėjai nuo šešių metų amžiaus galės žaisti ištisas valandas veiksmo kupiną ir kvapą gniaužiantį nindzių žaidimą su šiuo įspūdingu Lloyd lenktyninių automobilio EVO (71763) žaidimų rinkiniu. Vaikai galės atnaujinti transporto priemonę trimis progresyviais etapais nuo bagio iki galingo šarvuoto nindzių automobilio su šaudyklėmis, galiniais aptakais su ašmenimis ir aukso plokštėmis. Gėrio ir blogio susirėmimai Šiame konstravimo rinkinyje yra trys minifigūrėlės: Lloyd, apsiginklavęs kardu, Kora mechanikas ant keturračio su liepsnosvaidžiu ir Pitonas dinamitas su ginklu ir dinamito lazda. Nuo 2022 metų sausio pasirodys naujovė, kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę misiją, gaus kolekcionuojamą juostą. Geriausios dovanos mažiesiems nindzėms NINJAGO žaislai gali nuvilioti vaikus nuo ekranų į įtraukiantį fantastinio veiksmo pasaulį. Čia jie gali veikti išvien su savo drąsiais nindzių herojais ir kovoti su piktadariais naudodami stulbinančią konstravimo rinkinių kolekciją, įskaitant drakonus, robotus ir transporto priemones.

• Trys viename nindzių automobilio žaislas. Dovanokite LEGO® gerbėjams viską, ko reikia nindzių nuotykiams su šiuo NINJAGO® Lloyd lenktyninių automobilio EVO (71763) rinkiniu, kurį bus galima atnaujinti į tris skirtingus modelius.
• Trys minifigūrėlės. Tam, kad susirėmimuose netrūktų veiksmo, nindzių žaidimų rinkinyje yra Lloyd su kardu, Kobra mechanikas ant keturračio su liepsnosvaidžiu ir Pitonas dinamitas su ginklu ir dinamito lazda.
• Tobulinkite transporto priemonę. Nindzių automobilio žaislą galima paversti galingesniu ir greitesniu automobiliu su šarvais, auksinėmis šoninėmis plokštėmis, dviem šaudyklėmis ir galiniu aptaku su ašmenimis.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misijas ir nugalėję gyvates, gaus prisitaikymo juostą, kurią bus galima uždėti ant automobilio.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų septyniuose kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Jay griaustinio drakono EVO (71760), Zane galingojo roboto EVO (71761) ir Kai ugnies drakono EVO (71762).
• Konstruokite ir žaiskite. Šis 279 dalių nindzių žaidimų rinkinys leidžia vaikams nuo šešių metų amžiaus konstruoti žaidžiant nindzių istorijas su savo herojais
• Žaiskite kelyje. Daugiau nei 9 cm aukščio, 20 cm ilgio ir 14 cm pločio šis automobilio žaislas yra puikaus dydžio žaisti namuose ar pasiimti keliaujant.
• Atitrūkti leidžianti pramoga. LEGO® NINJAGO® žaislai leidžia vaikams panaudoti savo vaizduotę ir pasinerti į fantastinį pasaulį, kuriame jie gali inscenizuoti jaudinančias gėrio ir blogio kovas.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

Suvienykite jėgas su Jay ir jo griaustinio drakonu ir kovokite su piktąja Angies skraidykle, kuri pa..

19.99€

LEGO® NINJAGO® Zane galingasis robotas EVO 71761

LEGO® NINJAGO® Zane galingasis robotas EVO 71761

Suvienykite jėgas su Zane ir jo įspūdingu galinguoju robotu EVO ir kovokite su pavojingąja Kobra mec..

9.99€

LEGO® NINJAGO® Kai ugnies drakonas EVO 71762

LEGO® NINJAGO® Kai ugnies drakonas EVO 71762

Pakilkite į dangų su Kai ir jo ugnies drakonu bei kovokite su dviem piktomis gyvatėmis. Būkite atsar..

27.99€ 32.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras