LEGO® NINJAGO® nindzių ultra kombo robotas 71765

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 71765
  • Amžius: 9+
  • Detalių skaičius: 1104
  • Išparduota!

    Kaina: 79.99€ 94.99€

Suvienykite jėgas su Jay, Kai, Zane ir Cole, kad sukurtumėte įspūdingą keturi viename transporto priemonę, kuri stos į kovą su gyvatėmis! Vieni patys nindzės neprilygsta Kobra mechanikui ir Smaugliui naikintojui, tačiau turėdami robotą, tanką, automobilį ir reaktyvinį lėktuvą, jie gauna galingą kovos mašiną! Už misijos įvykdymą būsite apdovanoti kolekcionuojama komandinio darbo juosta.

Įspūdingas keturi viename LEGO® NINJAGO® roboto žaislas

Nuostabus keturi viename transporto priemonių žaidimų rinkinys su roboto, tanko, reaktyvinio variklio ir automobilio žaislais, taip pat septyniomis minifigūrėlėmis, kad NINJAGO® gerbėjai galėtų mėgautis nuostabiais nuotykiais.

Devynerių metų ir vyresnio amžiaus vaikai liks sužavėti ištisas valandas žaisdami įdomius nindzių įvykius su šiuo nindzių ultra kombo roboto (71765) keturi viename transporto priemonės žaidimų rinkiniu. Šis roboto žaislas yra galingiausia kovos mašina ir susideda iš roboto, automobilio, tanko ir reaktyvinio lėktuvo, su kuriais galima žaisti atskirai. Aukščiausios klasės konstravimo rinkinys su minifigūrėlėmis Šį nuostabų žaislą sudaro septynios minifigūrėlės: Kai, Jay, Zane ir Cole, taip pat Wu Bot ir piktųjų gyvačių duetas Kobra mechanikas ir Smauglys naikintojas, kad vaikai galėtų kurti nuostabius mūšius. Nuo 2022 metų sausio pasirodys naujovė, kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę misiją, gaus kolekcionuojamą juostą. Konstravimo rinkiniai, kurie sužadins nindzių gerbėjų vaizduotę NINJAGO® žaislai nuvilios vaikus nuo ekranų į jaudinantį fantastinio veiksmo pasaulį. Čia jie gali veikti išvien su savo drąsiais nindzių herojais ir kovoti su blogio jėgomis naudodami didelę konstravimo rinkinių kolekciją, įskaitant robotus, drakonus ir šventoves.

• Keturi viename nindzių mūšio žaislas. LEGO® gerbėjai liks sužavėti pasinerdami į nindzių nuotykius su šiuo NINJAGO® nindzių ultra kombo roboto (71765) rinkiniu, kurį sudaro keturios skirtingos transporto priemonės.
• Septynios minifigūrėlės. Nindzių žaidimų rinkinyje yra Kai, Jay, Zane ir Cole, su kuriais bus galima atkurti veiksmo kupinus mūšius su piktųjų gyvačių duetu, kurį sudaro Kobra mechanikas ir Smauglys naikintojas, bei Wu Bot.
• Žaidimas be pertraukų. Roboto žaislas susideda iš keturių transporto priemonių: automobilio, tanko, reaktyvinio lėktuvo ir roboto, kurį galima atsiskirti ir su juo žaisti atskirai, todėl vaikai turės begalę žaidimo galimybių.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misijas ir nugalėję gyvates, gaus komandinio darbo juostą, kurią bus galima uždėti ant roboto.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų septyniuose kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Lloyd legendinio drakono (71766), Jay ir Nya lenktyninio automobilio EVO (71776) ir nindziu treniruočių šventovės (71767).
• Konstruokite ir žaiskite. Šis 1104 dalių nindzių žaidimų rinkinys leidžia vaikams nuo devynių metų amžiaus konstruoti žaidžiant nindzių istorijas su savo herojais.
• Žaiskite keliaudami. Daugiau nei 31 cm aukščio, šis keturi viename roboto žaislas tinka žaisti namie arba pasiimti pas draugą ir ten pratęsti veiksmą.
• Fantastinis veiksmas. LEGO® NINJAGO® žaislai leidžia vaikams atsitraukti nuo ekranų ir pabėgti į mistinį pasaulį, kuriame jie gali susiremti su blogio jėgomis.
• Aukščiausia kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai. 
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

Suvienykite jėgas su Jay ir jo griaustinio drakonu ir kovokite su piktąja Angies skraidykle, kuri pa..

19.99€

LEGO® NINJAGO® Zane galingasis robotas EVO 71761

LEGO® NINJAGO® Zane galingasis robotas EVO 71761

Suvienykite jėgas su Zane ir jo įspūdingu galinguoju robotu EVO ir kovokite su pavojingąja Kobra mec..

9.99€

LEGO® NINJAGO® Kai ugnies drakonas EVO 71762

LEGO® NINJAGO® Kai ugnies drakonas EVO 71762

Pakilkite į dangų su Kai ir jo ugnies drakonu bei kovokite su dviem piktomis gyvatėmis. Būkite atsar..

27.99€ 32.99€

LEGO® NINJAGO® Lloyd legendinis drakonas 71766

LEGO® NINJAGO® Lloyd legendinis drakonas 71766

Saugokitės – Lloyd ir Nya puola pavojingų gyvačių armija! Angies skraidyklė ginkluota kardais ir gal..

59.99€ 66.99€

 LEGO® NINJAGO® Nindzių treniruočių centras 71764

LEGO® NINJAGO® Nindzių treniruočių centras 71764

Suvienyk jėgas su Jay ir Zane, kad taptum Spinjitzu meistru veiksmo kupiname Nindzių treniruočių cen..

39.99€

LEGO® NINJAGO Nya samurajės X ROBOTAS 71775

LEGO® NINJAGO Nya samurajės X ROBOTAS 71775

Vaikai nuo 10 metų amžiaus žaisdami su „Nya samurajės X ROBOTAS“ (71775) rinkiniu gali dar kartą pat..

94.99€ 109.99€

 Krištolinis karalius LEGO® NINJAGO® 71772

Krištolinis karalius LEGO® NINJAGO® 71772

Žaisdami su šiuo Krištolinio karaliaus (71772) žaidimo rinkiniu, vaikai gal atkurti įtraukianči..

59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras