LEGO® NINDZIŲ® Nindzių treniruočių šventovė 71767

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 71767
  • Amžius: 8+
  • Detalių skaičius: 1394
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 89.99€ 109.99€

Prisijunkite prie nindzių jų slaptoje treniruočių salėje, kurioje jie mokosi tapti Spinjitzu meistrais. Vykdykite nuostabius iššūkius ir tyrinėkite visus šaunius kambarius per tris aukštus. Tačiau saugokitės – klastinga gyvatė laukia lauke ir bando atverti duris plaktuku! Jūs turite ginti treniruočių salę! Už misijos įvykdymą būsite apdovanoti kolekcionuojama išminties juosta.

Nuostabus LEGO® NINJAGO® trijų aukštų nindzių šventyklos žaidimų rinkinys

Pritrenkiantis trijų aukštų nindzių treniruočių salės žaislas su penkiais šauniais kambariais ir aštuoniomis minifigūrėlėmis, žaisliniu robotu ir taranu, kad vaikai galėtų pasinerti į jaudinantį NINJAGO® veiksmą.

Leiskite nindzių gerbėjams nuo aštuonių metų treniruoti herojus ir žaisti mūšius su šiuo nuostabiu trijų aukštų LEGO® NINDZIŲ® Nindzių treniruočių šventovės (71767) žaidimų rinkiniu, kupinu šaunių dalykėlių. Treniruočių salėje yra treniruočių zona ir penki kambariai, įskaitant Wu arbatos saloną, Pixal dirbtuves ir ginklų sandėlį. Konstravimas įkvėps nepriklausomą žaidimą Nindzių konstravimo rinkinyje yra aštuonios minifigūrėlės: Lloyd, Kai, Cole, Nya, meistras Wu, Pixal, taip pat piktosios gyvatės Kobra mechanikas ir Smauglys naikintojas su savo taranu, su kuriais bus galima atkurti greitas veiksmo kupinas scenas. Nuo 2022 metų sausio pasirodys naujovė, kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę misiją, gaus kolekcionuojamą juostą. Geriausi nuotykiai nindzių gerbėjams NINJAGO žaislai nuvilios vaikus nuo ekranų į jaudinantį fantastinio veiksmo pasaulį. Čia jie gali veikti išvien su savo drąsiais nindzių herojais ir kovoti su blogio jėgomis naudodami didelę konstravimo rinkinių kolekciją, įskaitant robotus, drakonus ir šventoves.

• Nindzių treniruočių salės žaidimų rinkinys. Vaikai gali padėti treniruoti herojus naudodami šį trijų aukštų LEGO® NINJAGO® nindzių treniruočių šventovės (71767) rinkinį su treniruočių zona ir penkiais kambariais.
• Aštuonios minifigūrėlės. Konstravimo rinkinyje yra meistras Wu, Cole, Kai, Lloyd, Nya ir Pixal, taip pat gyvatės Smauglys naikintojas ir Kobra mechanikas su savo taranu, su kuriais bus galima atkurti kovinius susirėmimus.
• Tyrinėkite kambarius. Treniruočių salėje yra penki kambariai, įskaitant Wu arbatos saloną, Pixal dirbtuves ir ginklų sandėlį begalinėms žaidimo galimybėms.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misijas, gaus išminties juostą, kurią bus galima uždėti ant treniruočių šventovės stogo kartu su kituose rinkiniuose (parduodami atskirai) laimėtomis juostomis.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų septyniuose kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Lloyd lenktynių automobilio EVO (71763), Lloyd legendinio drakono (71766) ir nindzių ultra kombo roboto (71765).
• Konstruokite ir žaiskite. Šį 1 394 dalių konstravimo rinkinį galima derinti su nindzių treniruočių centro (71764) žaidimų rinkiniu.
• Konstravimo patirtis. Aistringi nindzių gerbėjai galės mėgautis kurdami šią didelę treniruočių šventyklą, kuri yra daugiau nei 32 cm aukščio, 54 cm pločio ir 24 cm gylio.
• Fantastinis veiksmas. LEGO® NINJAGO® žaislai leidžia vaikams atsitraukti nuo ekranų ir pabėgti į mistinį pasaulį, kuriame jie gali susiremti su blogio jėgomis
• Aukščiausia kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO NINJAGO® Lloyd nindzių robotas 71757

LEGO NINJAGO® Lloyd nindzių robotas 71757

Suvienykite jėgas su Lloyd ir jo galingu robotu ir kovokite su piktąja gyvate Smaugliu naikintoju. Š..

9.99€

 LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

Suvienykite jėgas su Jay ir jo griaustinio drakonu ir kovokite su piktąja Angies skraidykle, kuri pa..

19.99€

LEGO® NINJAGO® Lloyd legendinis drakonas 71766

LEGO® NINJAGO® Lloyd legendinis drakonas 71766

Saugokitės – Lloyd ir Nya puola pavojingų gyvačių armija! Angies skraidyklė ginkluota kardais ir gal..

59.99€ 66.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras