LEGO® NINJAGO® Nindzių treniruočių centras 71764

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 71764
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 524
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 39.99€

Suvienyk jėgas su Jay ir Zane, kad taptum Spinjitzu meistru veiksmo kupiname Nindzių treniruočių centre. Lavink savo įgūdžius su šauniu suktuku įvairiose užduotyse, įskaitant kovą su treniruočių robotu, šuolį per gyvačių duobę ir sukimąsi nuolydžiu. Tik pasisaugok – slypi piktasis Smauglys naikintojas! Jei įvykdysi savo užduotį, gausi Balanso juostą.

Itin šaunus LEGO® NINJAGO® Nindzių treniruočių centro žaidimo rinkinys

Įspūdingas konstruojamas žaidimo rinkinys NINJAGO® gerbėjams mokytis nindzių įgūdžių įvairiose smagiose užduotyse su savo herojais Jay ir Zane.

Šis Nindzių treniruočių centro (71764) žaidimo rinkinys kupinas visko, ko NINJAGO® gerbėjams nuo 7 metų amžiaus reikia padėti savo herojams išmokti Spinjitzu. Įspūdingą konstruojamą rinkinį sudaro užduotys nindzėms, įskaitant nusileidimą šlaitu, šuolis per gyvačių duobę ir kova su treniruočių robotu. Įspūdingos nindzių kovos Šiame konstruojamame rinkinyje yra 3 minifigūrėlės: Jay, apsiginklavęs kardu, Zane su suktuku ir kardu ir Smauglys naikintojas su kardu kraują stingdančioms kovoms žaisti. Nuo 2022 metų sausio naujovė, kai vaikai, nugalėję nindzių priešus ir įvykdę treniruotes ir misiją, gauna kolekcionuojamą juostą. Itin kūrybiškos pramogos LEGO® konstruotojams Žaidimų rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės jums apžiūrėti modelį jį konstruojant. Konstruotojai taip pat gali išsaugoti eigą bet kuriame programėlės taške.

• Interaktyvus žaidimo rinkinys. Vaikai gali treniruoti savo nindzes herojus su suktuku įvairiose užduotyse veiksmo kupiname LEGO® NINJAGO® Nindzių treniruočių centre (71764).
• 3 minifigūrėlės. Nindzių žaislą sudaro Zane ir Jay su kardais ir Smauglys naikintojas su savo dideliu kardu, kad vaikai galėtų rengti kraują stingdančias kovas.
• Sukamųjų žaislų nuotykiai. Vaikai gali įstatyti nindzę į suktuką, patraukti virvelę ir stebėti, kaip nindzė įveikia įvairias užduotis, įskaitant šuolį per gyvačių duobę ir kovą su treniruočių robotu.
• Kolekcionuojama juosta. Nuo 2022 m. sausio mėn. pasirodys naujovė, kai vaikai, įvykdę misijas gaus balanso juostą, kurią bus galima pasikabinti nindzių treniruočių centre.
• Daugiau apdovanojimų. Ieškokite juostų 7 kituose NINJAGO® rinkiniuose, įskaitant Kai ugnies drakono EVO (71762), Nindzių treniruočių šventovę (71767) ir Lloyd legendinis drakonas (71766).
• Konstruokite ir žaiskite. Šis 524 dalių konstravimo rinkinys leidžia vaikams nuo 7 metų amžiaus konstruoti žaidžiant, be to, jį galima sujungti su Nindzių treniruočių šventove (71767), kuri parduodama atskirai.
• Nešiojamas žaidimas – didžiausias žaidimo rinkinio pastatas yra 11 cm aukščio, 5 cm pločio ir 3 cm gylio, dėl to aistringi nindzių gerbėjai gali jį visur nešiotis su savimi.
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukščiausia kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai be nindzių įgūdžių.
• Visada patikimose rankose. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.
Public Reveal Date
30-01-2022

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO NINJAGO® Lloyd nindzių robotas 71757

LEGO NINJAGO® Lloyd nindzių robotas 71757

Suvienykite jėgas su Lloyd ir jo galingu robotu ir kovokite su piktąja gyvate Smaugliu naikintoju. Š..

9.99€

 LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

LEGO® NINJAGO® Jay griaustinio drakonas EVO 71760

Suvienykite jėgas su Jay ir jo griaustinio drakonu ir kovokite su piktąja Angies skraidykle, kuri pa..

19.99€

 LEGO® NINJAGO® nindzių ultra kombo robotas 71765

LEGO® NINJAGO® nindzių ultra kombo robotas 71765

Suvienykite jėgas su Jay, Kai, Zane ir Cole, kad sukurtumėte įspūdingą keturi viename transporto pri..

79.99€ 94.99€

LEGO® NINJAGO Krištolinio karaliaus šventykla 71771

LEGO® NINJAGO Krištolinio karaliaus šventykla 71771

Žaisdami su Krištolinio karaliaus šventykla (71771) žaidimo rinkiniu vaikams nuo 8 metų vaikai iš na..

69.99€ 79.99€

Jay auksinio drakono motociklas LEGO® NINJAGO®   71768

Jay auksinio drakono motociklas LEGO® NINJAGO® 71768

LEGO® NINJAGO® Jay auksinio drakono motociklas (71768) žaidimo rinkinyje yra viskas, ko nindzių gerb..

19.99€

 Krištolinis karalius LEGO® NINJAGO® 71772

Krištolinis karalius LEGO® NINJAGO® 71772

Žaisdami su šiuo Krištolinio karaliaus (71772) žaidimo rinkiniu, vaikai gal atkurti įtraukianči..

59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras