LEGO® Star Wars™ Imperial Probe Droid 75306

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75306
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 683
 • Išparduota!

  Kaina: 69.99€

Prisiminkite epinį filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja“ veiksmą ledinėje Hoto planetoje, konstruodami Imperial Probe Droid (75306). Droidas turi lanksčias kojas ir skaidrią konstruojamą kartį, ant kurios jis gali „kyboti“ konstruojamoje apsnigtoje aplinkoje.

Stulbinanti puošmena
Informacinė lentelė išbaigia šį geidžiamą kolekcinį modelį, kuris įspūdingai atrodo tiek ant biuro stalo, tiek ant namų židinio atbrailos.

Geriausia dovana
Šis sudėtingas konstravimo rinkinys, kuris yra LEGO® Star Wars™ rinkinių suaugusiems kolekcijos dalis, suteikia įtraukiančią ir smagią konstravimo patirtį atkuriant kiekvieną išskirtinę detalę LEGO stiliumi. Jis taps malonia dovana, „Žvaigždžių karų“ gerbėjui arba patyrusiems LEGO mylėtojams.

 • Persikelkite į ledinę Hoto planetą ir atkurkite prisiminimus apie klasikines filmo „Žvaigždžių karai: imperija kontratakuoja“ scenas su šiuo detaliu Imperial Probe Droid (75306) konstruojamu ir eksponuojamu modeliu.
 • Konstruojama droido LEGO® figūrėlė turi lanksčias kojas ir skaidrų, konstruojamą skaidrią kartį ant kurios droidas gali „kyboti“ virš konstruojamos snieguotos vietovės. Rinkinį taip pat sudaro informacinė lentelė.
 • Šis aukščiausios kokybės rinkinys yra kolekcinių LEGO® Star Wars™ konstruojamų ir eksponuojamų modelių suaugusiems serijos dalis.
 • Šis 683 dalių rinkinys suteiks sudėtingą, bet malonią konstravimo patirtį, be to, jis taps fantastiška gimtadienio, švenčių arba netikėta dovana „Žvaigždžių karų™“ žinovui arba patyrusiam LEGO® konstruotojui.
 • 27 cm aukščio, 24 cm pločio ir 11 cm gylio konstruojamas modelis neužima daug vietos, bet neabejotinai patraukia aplinkinių dėmesį.
 • Planuojate padovanoti šį rinkinį „Star Wars™“ suvenyrų kolekcininkui, kuris tik pradeda konstruoti LEGO®? Nesijaudinkite, jame yra nuoseklios instrukcijos, padėsiančios konstruoti užtikrintai.
 • Kolekciniai LEGO® Star Wars™ rinkiniai yra skirti išrankiems suaugusiems, kuriems patinka prasmingi, kūrybiški laisvalaikio projektai, kurie padeda atsipalaiduoti ir pramogauti.
 • LEGO® komponentai atitinka reiklius pramonės standartus, užtikrinančius paprastą ir tvirtą sujungimą kiekvieną kartą.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Star Wars™ BOOST Droidų vadas 75253

LEGO® Star Wars™ BOOST Droidų vadas 75253

Supažindink savo „Žvaigždžių karų™“ gerbėją su turtinga LEGO® kaladėlių galaktika, kurioje jis ras ..

199.99€ 229.99€

LEGO® Star Wars™ D-O™ 75278

LEGO® Star Wars™ D-O™ 75278

Įžiebkite jaudinančius „Žvaogždžių karai: Skaivokerio iškilimas“ filmo scenų prisiminimus su šiuo š..

62.99€ 84.99€

 LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

Išbandykite konstravimo įgūdžius ir atgaivinkite prisiminimus apie epines „Žvaigždžių karų™“ scenas,..

49.99€

LEGO Star Wars TIE Fighter Pilot™ šalmas 75274

LEGO Star Wars TIE Fighter Pilot™ šalmas 75274

Išbandykite savo konstravimo įgūdžius ir sužadinkite prisiminimus apie klasikines „Star Wars™“ ..

99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras