LEGO® Star Wars Dvikovos Mandalore planetoje 75310

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75310
 • Amžius: 7+
 • Detalių skaičius: 147
 • Išparduota!

  Kaina: 19.99€

Jaunieji gerbėjai gali atkurti įtemptą veiksmą iš „Star Wars: The Clone Wars“ su šiuo nešiojamu Dvikovos Mandalore planetoje konstruojamu žaidimo rinkiniu (75310). Jį sudaro LEGO® kaladėlių sostas su slaptu stalčiuku, kuriame yra blasteris, bei dekoratyvinė aplinka su išstumiamo lango elementu, pro kurį galima išmesti LEGO minifigūrėlę! Vaikams taip pat patiks Mandalorian kamera, kurioje galima įkalinti Darth Maul.

Įspūdingi mūšiai
Šį rinkinį sudaro 2 LEGO minifigūrėlės: Ahsoka Tano su 2 šviesos kardais ir Darth Maul su dviašmeniu šviesos kardu veiksmo kupinoms dvikovoms. Šis rinkinys - super dovanos idėja „Star Wars: The Clone Wars“ gerbėjams, turi nuoseklias instrukcijas, todėl konstruoti galės net LEGO pradedantieji.

Nuostabūs konstruktoriai vaikams
LEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš „Žvaigždžių karų™“ visatos nuo 1999 metų. LEGO Star Wars tapo sėkmingiausia grupės tema, kurią sudaro smagūs rinkiniai, džiuginantys kūrybiškus vaikus ir suaugusius.

 • Vaikams patiks atkurti epines kovas šviesos kardais iš „Star Wars: The Clone Wars“ ir žaisti savo sugalvotas veiksmo kupinas istorijas su šiuo Dvikovos Mandalore planetoje (75310) konstravimo žaislu.
Su 2 LEGO® minifigūrėlėmis: Ahsoka Tano su 2 šviesos kardais ir Darth Maul su dviašmeniu šviesos kardu kovoms žaisti. Su konstruojamu sostu, kuriame įrengtas slaptas stalčiukas blasteriui, dekoratyvine aplinka su išstumiamo lango elementu bei Mandalorian kamera, kurioje telpa LEGO® minifigūrėlė. Šis konstravimo žaislas puikiai tinka žaisti pavieniui arba su draugais, todėl jis taps geriausia gimtadienio dovana išradingiems vaikams nuo 7 metų amžiaus, kuriems patinka,„Star Wars: The Clone Wars“. Sostas yra 8 cm aukščio, 8 cm pločio ir 7 cm gylio, todėl šis kompaktiškas rinkinys lengvai telpa vaiko kuprinėje, todėl juo galima žaisti kur bebūtum. Svarstote, ar verta nupirkti 147 dalių rinkinį neturintiems LEGO® konstravimo patirties? Nedvejokite. Prie jo pridedamos iliustruotos, nuoseklios instrukcijos, tad jie konstruos užtikrintai. Yra LEGO® Star Wars™ rinkinių, kurie sužavėtų bet kokio amžiaus gerbėjus, nesvarbu, ar jie nori atkurti įsimintinas scenas, žaisti vaidmenimis savo istorijas ar tiesiog konstruoti ir demonstruoti autentiškus konstruojamus modelius. LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kurie užtikrina lengvą, patikimą sujungimą kiekvieną kartą – taip yra nuo pat 1958 metų. LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Star Wars™ Imperial TIE Fighter 75300

LEGO® Star Wars™ Imperial TIE Fighter 75300

Vaikai gali žaisti vaidmenimis kaip blogiukai iš klasikinės „Žvaigždžių karų™“ trilogijos su šia šau..

35.99€ 47.99€

LEGO® Star Wars Imperial Patrol Battle Pack 75207

LEGO® Star Wars Imperial Patrol Battle Pack 75207

Sužaiskite Imperijos įstatymų vykdymo scenarijus naudodami šį įspūdingą „LEGO® Star Wars 75207 Imper..

24.99€

 LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

Išbandykite konstravimo įgūdžius ir atgaivinkite prisiminimus apie epines „Žvaigždžių karų™“ scenas,..

49.99€

LEGO® Star Wars™ Imperijos šarvuotosios kovos mašina 75311

LEGO® Star Wars™ Imperijos šarvuotosios kovos mašina 75311

Vaikams patiks atkurti mūšius iš „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezono ir kurti savus nuotykius..

39.99€

 LEGO® Star Wars  Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

LEGO® Star Wars™ The Bad Batch puolamasis erdvėlaivis 75314

LEGO® Star Wars™ The Bad Batch puolamasis erdvėlaivis 75314

Vaikams patiks žaisti veidmenimis „Clone Force 99“ misijas su šiuo „The Bad Batch“ puolamojo erdvėla..

99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras