LEGO® Star Wars™ Imperijos šarvuotosios kovos mašina 75311

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75311
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 478
 • Išparduota!

  Kaina: 39.99€

Vaikams patiks atkurti mūšius iš „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezono ir kurti savus nuotykius su šiuo konstruojamu Imperijos šarvuotosios kovos mašinos (75311) modeliu. Jame gausu autentiškų ypatybių žaidimui įkvėpti, įskaitant 2 smaigų šaudykles priekyje, sukamąjį galinį bokštelį su 2 smaigų šaudyklėmis, kabiną LEGO® minifigūrėlei, lengvai pasiekiamą kabiną, kurioje telpa 2 LEGO minifigūrėlės, apžvalgos aikštelė ir amunicijos skyreliai.

Dramatiški konfliktai
Rinkinį sudaro 4 LEGO minifigūrėlės – Greef Karga, 2 Stormtrooper ir 2021 metų rugpjūčio naujiena – artilerijos Stormtrooper – su šauniais ginklais ir priedais veiksmo kupinam žaidimui. Pridedamos aiškios instrukcijos, tad konstravimo patirtimi gali mėgautis net LEGO pradedantieji.

Puikūs konstravimo žaislai
LEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš „Žvaigždžių karų™“ visatos nuo 1999 metų. LEGO Star Wars yra sėkmingiausia grupės tema, kurią sudaro didelis pasirinkimas dovanų, nudžiuginsiančių bet kokio amžiaus gerbėjus.

 • Su šiuo Imperijos šarvuotosios kovos mašinos (75311) LEGO® modeliu iš 2 sezono mažieji „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali žaisti veiksmo kupinas Greef Karga kovas prieš Stormtrooper.
 • Su 4 LEGO® minifigūrėlmis: Greef Karga su blasteriu, 2 Stormtrooper su blasteriais ir 2021 metų rugpjūčio naujiena – artilerijos Stormtrooper su minosvaidžiu ir kuprinės elementu.
 • Konstruojamas kovos mašinos modelis turi 4 smaigų šaudykles, įskaitant 2 ant galinio sukamojo bokštelio, 2 atlenkiamus blasterių pabūklus (nešaudančius), kabiną LEGO® minifigūrėlei ir kabiną 2 LEGO minifigūrėlėms.
 • Ši LEGO® Star Wars™ transporto priemonė taip pat turi apžvalgos aikštelę (su atidaromu liuku) minifigūrėlei bei atidaromus amunicijos skyrius kūrybiškam žaidimui įkvėpti.
 • Šis nuostabus konstravimo žaislas, puikiai tinkantis konstruoti pavieniui arba dalytis pramogomis su kitais, taps geriausia gimtadienio dovana, šventine dovana arba išskirtine staigmena kūrybiškiems vaikams nuo 8 metų amžiaus. Imperijos šarvuotoji kovos mašina yra 8 cm aukščio, 19 cm ilgio ir 10 cm pločio taps akį traukiančia puošmena, kai juo nebus žaidžiama.
 • Svarstote, ar verta nupirkti šį 478 dalių rinkinį jaunajam „Žvaigždžių karų™“ gerbėjui, kuris dar nėra bandęs LEGO® konstravimo rinkinių? Nedvejokite. Prie jo pridedamos iliustruotos, nuoseklios instrukcijos, tad jie konstruos savarankiškai.
 • LEGO® Star Wars™ rinkiniai puikiai tinka vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) atkurti scenas iš sagos, žaisti savo smagias, išradingas istorijas arba tiesiog konstruoti ir demonstruoti kolekcinius konstravimo modelius.
 • LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl jie pasižymi suderinamumu ir patikimai susijungia į tvirtus modelius.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir nuodugniai analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų reiklius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Star Wars™ Imperial TIE Fighter 75300

LEGO® Star Wars™ Imperial TIE Fighter 75300

Vaikai gali žaisti vaidmenimis kaip blogiukai iš klasikinės „Žvaigždžių karų™“ trilogijos su šia šau..

35.99€ 47.99€

LEGO® Star Wars™ Luke Skywalker „X-Wing“ nakintuvas™ 75301

LEGO® Star Wars™ Luke Skywalker „X-Wing“ nakintuvas™ 75301

Vaikai taps savo epinių istorijų herojais su šia šaunia Luke Skywalker X-wing naikintuvo (75301) LE..

44.99€ 59.99€

LEGO® Star Wars Dvikovos Mandalore planetoje 75310

LEGO® Star Wars Dvikovos Mandalore planetoje 75310

Jaunieji gerbėjai gali atkurti įtemptą veiksmą iš „Star Wars: The Clone Wars“ su šiuo nešiojamu..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras