LEGO® Star Wars™ Razor Crest mikrokovotojas 75321

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 75321
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 98
  • Išparduota!

    Kaina: 9.99€

Konstruokite Razor Crest mikrokovotoją ir subūrę komandą su Mandaloro kariu leiskitės į įdomius galvų medžiojimo nuotykius! Šokite į kabiną ir pradėkite savo galaktinę misiją. Paleiskite smaigų šaudykles į imperijos pajėgas. Tyrinėkite kitas planetas su Mandaloro reaktyvine kuprine ir kovokite su priešais naudodami spindulinį pistoletą. Kas žino, ką ten galite atrasti!

Smagi Razor Crest miniatiūra mažiems vaikams

Suteikite mažiesiems smagų įvadą į LEGO® Star Wars™ rinkinius su lengvai konstruojamomis Razor Crest mikrokovotojo ir Mandaloro kovotojo LEGO minifigūrėlėmis.

Supažindinkite mažus vaikus su LEGO® Star Wars™ konstravimo žaislais su Razor Crest mikrokovotojo (75321) rinkiniu. Ši miniatiūra, legendinio ginkluoto lėktuvo iš serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" LEGO kaladėlių versija turi dvi naujas, nuo 2022 m. sausio pradedamas parduoti smaigų šaudykles ir yra greitai sukonstruojama, todėl veiksmas netruks prasidėti. Rinkinyje taip pat yra Mandaloro kario LEGO minifigūrėlė, aprengta drabužiais iš serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" antro sezono, su surenkama reaktyvine kuprine ir spinduliniu pistoletu kūrybingam žaidimui įkvėpti. Tinka vaikams nuo 6 metų amžiaus Galvojate įsigyti šį nuostabų konstravimo žaislą kaip dovaną LEGO pradedantiesiems? Nesijaudinkite – pateikiamos paprastos instrukcijos. Šis konstravimo modelis puikiai dera ir su kitais Microfighters rinkiniais, todėl atsivers naujos žaidimo galimybės. Pramogų galaktika LEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš Žvaigždžių karų visatos nuo 1999 metų. LEGO Star Wars tapo sėkmingiausia grupės tema, kurią sudaro platus aukščiausios kokybės, konstruojamų modelių asortimentas, nustebinsiantis visų amžių gerbėjus.

• Greitas konstruktorius LEGO® Star Wars™ mikrokovotojas. Maži vaikai gali pradėti savo sukurtas „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" misijas su Razor Crest (75321) rinkiniu, kuriame yra dvi smaigų šaudyklės
• Komplekte yra Mandaloro kario LEGO® minifigūrėlė. Mandaloro kario LEGO minifigūrėlė papuošta serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis" antro sezono drabužiais ir turi spindulinį pistoletą bei reaktyvinę kuprinę kūrybingam žaidimui įkvėpti
• Mikrokovotojo kombinacijos. Šis surenkamas žaidimų rinkinys dera su kitais LEGO® Star Wars™ mikrokovotojų rininiais ir atveria dar daugiau žaidimo galimybių.
• Dovanų idėja vaikams nuo šešių metų amžiaus. Padovanokite šį 98 dalių konstravimo žaislą pažangiems vaikams kaip gimtadienio, šventinę dovaną ar netikėta pramoga.
• Nešiojamas žaidimas. Mikorokovotojas yra 3 cm aukščio, 9 cm ilgio ir 8 cm pločio. Įmeskite jį į vaiko kuprinę, kad juo būtų galima žaisti kelionėse.
• Nuoseklios instrukcijos. Komplekte yra aiškios, iliustruotos instrukcijos, todėl net neseniai LEGO® pradėję konstruoti vaikai sugebės savarankiškai ir užtikrintai sukonstruoti šį ginkluotą lėktuvą iš serialo „Žvaigždžių karai: Mandalorietis".
• LEGO® Star Wars™ rinkiniai visų amžių vaikams. LEGO Star Wars rinkiniai leidžia kūrybiškiems vaikams ir suaugusiems gerbėjams atkurti scenas iš Žvaigždžių karų sagos, žaisti savo nuotykius ir eksponuoti kolekcinius konstravimo žaislus.
• Aukščiausia kokybė. Nuo pat 1958 metų, LEGO® komponentai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, siekiant užtikrinti, jog jie vienodai ir patikimai susijungia į tvirtus modelius.
• Saugumo užtikrinimas. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir nuodugniai analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO Star Wars R2-D2™ 75308

LEGO Star Wars R2-D2™ 75308

Atkurkite klasikines „Žvaigždių karų™“ akimirkas, konstruodami išskirtinio detalumo R2-D2 LEGO® droi..

219.99€

 LEGO® Star Wars   Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

 LEGO® Star Wars™ Snowtrooper mūšio rinkinys 75320

LEGO® Star Wars™ Snowtrooper mūšio rinkinys 75320

Kurkite savo LEGO® Star Wars™ sniego karių armiją ir ruoškitės mūšiui Hoto planetoje! Aprūpinkite sn..

19.99€

 LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

Hoto mūšis tęsiasi! Padėkite Chewbaccai ir sukilėlių kariui apsiginti nuo galingojo Hoto AT-ST. Venk..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras