LEGO® Star Wars™ Tamsiojo kario puolimas 75324

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 75324
  • Amžius: 8+
  • Detalių skaičius: 166
  • Išparduota!

    Kaina: 29.99€

Luke Skywalker sugrįžo! Padėk jam kautis Imperijos lengvojo kreiserio koridoriuose. Iššok iš lifto ir užklupk Tamsiuosius karius iš netyčių. Teks kovoti vienam prieš tris, dėl to pasitelk visus Džedajų meistro įgūdžius, kad įveiktum šiuos stiprius priešus. Pulk į kovą su Luke šviesos kardu ir išsisuk iš jų blasterių šūvių. Tada pasitelk Jėgą ir švystelėk juos į šalį!

Luke Skywalker sugrįžta į kovą prieš Tamsiuosius karius!

„Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjams patiks šis konstruojamas kovos žaidimo rinkinys, kurį sudaro sugrįžęs Luke Skywalker ir Tamsieji kariai.

Paminėkite Luke Skywalker sugrįžimą serialo „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezone su šiuo konstruojamu Tamsiųjų karių žaidimo rinkiniu (75324) gerbėjams nuo 8 metų amžiaus. Jį sudaro autentiškai ir detaliai atkurta scena Imperijos lengvajame kreiseryje, kur pasirodo Luke, su besisukančiu liftu, sukamąja kovos platforma ir slankiojančia Jėgos platforma Tamsiesiems kariams nustumti. Rinkinyje yra 4 LEGO® minifigūrėlės: 2022 m. kovą pasirodysiantis Luke Skywalker su šviesos kardu ir 3 Tamsieji kariai su blasteriais smagiam, išradingam žaidimui vaidmenimis įkvėpti. Skaitmeniniai konstravimo įrankiai Nuoseklias iliustruotas konstravimo instrukcijas rasite dėžutėje ir nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje, kuri taip pat turi interaktyvių peržiūros įrankių, su kuriais konstruoti bus dar smagiau. Nuostabūs konstravimo žaislai LEGO Group kuria erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš „Žvaigždžių karų™“ visatos nuo 1999 metų. Dideliame asortimente rasite puikių dovanų bet kokio amžiaus gerbėjams.

• LEGO® Star Wars™ rinkinys Luke Skywalker prieš Tamsiuosius karius. Gerbėjai gali prisiminti Luke Skywalker sugrįžimą serialo „Star Wars: The Mandalorian“ 2 sezone su šiuo Tamsiojo kario puolimo (75324) konstruojamu žaislu.
• 4 LEGO® minifigūrėlės. Luke Skywalker su šviesos kardu ir 3 Tamsiaisiais kariais su blasteriais išradingam žaidimui vaidmenimis.
• Konstruojama scena Imperijos lengvojo kreiserio viduje. Sukamasis liftas, Luke Skywalker skirta sukamoji kovos platforma ir slankiojanti Jėgos platforma, kuria jis gali nustumti Tamsiuosius karius.
• Dovanos idėja vaikams nuo 8 metų. Dovanokite šį 166 dalių konstravimo žaislą kaip šventinę, gimtadienio arba netikėtą dovaną kūrybingiems vaikams, kuriems patinka „Star Wars: The Mandalorian“.
• Nešiojamas žaidimas – liftas / koridorius yra 10 cm aukščio, 18 cm ilgio ir 9 cm pločio, tad jis tilps į vaiko kuprinę su LEGO® minifigūrėlėmis žaidimui kelyje.
• Patobulintos skaitmeninės instrukcijos. Instrukcijas rasite dežutėje ir programėlėje LEGO® Building Instructions, kurioje yra skaitmeninių peržiūros įrankių, kurie suteiks naują matmenį konstravimo patirčiai.
• LEGO® Star Wars™ konstravimo rinkiniai bet kokio amžiaus vaikams. LEGO® Star Wars rinkiniai leidžia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) atkurti žymias scenas, išgalvoti naujų istorijų ar tiesiog eksponuoti konstruojamus modelius.
• Aukščiausia kokybė. LEGO® kaladėlės ir dalys atitinka reiklius kokybės standartus, užtikrinant, kad jos būtų lengvai ir tvirtai sujungiamos.
• Užtikrinta sauga. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir nuodugniai analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Star Wars   Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

 LEGO® Star Wars™ Snowtrooper mūšio rinkinys 75320

LEGO® Star Wars™ Snowtrooper mūšio rinkinys 75320

Kurkite savo LEGO® Star Wars™ sniego karių armiją ir ruoškitės mūšiui Hoto planetoje! Aprūpinkite sn..

19.99€

 LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

Hoto mūšis tęsiasi! Padėkite Chewbaccai ir sukilėlių kariui apsiginti nuo galingojo Hoto AT-ST. Venk..

49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras