LEGO® Star Wars™ Boba Fett sosto menė 75326

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75326
 • Amžius: 9+
 • Detalių skaičius: 734
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 99.99€

Kurk naujus „Star Wars: The Book of Boba Fett“ sagos skyrius su šiuo Boba Fett sosto menės konstruojamu žaidimo rinkiniu (75326) gerbėjams nuo 9 metų amžiaus. Konstruojamas rūmų modelis atsidaro, kad lengvai pasiektum detalią sosto menę, kepsninę ir virtuvę. Taip pat yra sostas su slaptu lobių skyriumi ir išmetimo funkcija, skirta išsviesti Bib Fortuna, pakreipiami laiptai, atsidarantys vartai ir daugybė žaismingų priedų.

Šaunūs personažai
Šis rinkinys taps geriausia dovana pažangiems vaikams, ne jį taip pat sudaro 7 LEGO® Star Wars™ personažai, įskaitant 2022 m. kovą pasirodysiančios Bib Fortuna, Theelin šokėjos, Weequay sargybinio, Gamorrean sargybinio ir Quarren LEGO minifigūrėlės, ir įvairūs ginklai. Nuoseklias konstravimo instrukcijas galima rasti dėžutėje ir nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje.

Pramogų galaktika
LEGO Group kuria legendinius erdvėlaivius, transporto priemones, vietoves ir personažus iš Žvaigždžių karų visatos nuo 1999 metų. Didelis asortimentas aukščiausios kokybės rinkinių nudžiugins bet kokio amžiaus gerbėjus.

 • Boba Fett sosto menė. Su šiuo LEGO® Star Wars™ (75326) rinkiniu „Star Wars: The Book of Boba Fett“ gerbėjai gali atkurti autentiškas sosto menės detales ir kitas Jabba the Hutt rūmų dalis.
 • 7 LEGO® Star Wars™ minifigūrėlės išradingam žaidimui vaidmenimis. Boba Fett ir Fennec Shand, Bib Fortuna, Theelin šokėja, Weequay sargybinis, Gamorrean sargybinis ir Quarren bei įvairūs ginklai.
 • Žaismingos ypatybės. Sostas su išmetimo funkcija, skirta Bib Fortuna, ir slaptu kambariu su ginklais ir beskaro luitų elementais, drebančiais laiptais sargybiniui numesti, atidaromais vartais ir ne tik.
 • Atidaromas, kad būtų patogu pasiekti. Išlankstykite konstruojamo modelio priekį ir atidarykite galą, kad pasirodytų virtuvė ir kepsninė su iešmu bei smagūs priedų elementai, pvz., spočkos gėrimai.
 • Dovanos idėja vaikams nuo 9 metų. Dovanokite šį 732 dalių konstravimo žaislą kaip šventinę, gimtadienio arba ypatingą dovaną kūrybingiems vaikams, kuriems patinka „Star Wars: The Book of Boba Fett“.
 • Nežaidžiant galima eksponuoti. Konstruojamų rūmų žaidimo rinkinys yra 17 cm aukščio, 32 cm pločio ir 20 cm gylio.
 • Spausdintinės ir skaitmeninės instrukcijos. Dėžutėje rasite nuoseklias iliustruotas instrukcijas, bet taipogi galite išbandyti programėlę LEGO® Building Instructions su skaitmeninėmis instrukcijomis ir priartinimo bei apžiūros įrankiais.
 • Konstravimo rinkiniai bet kokiam amžiui. Kolekciniai LEGO® Star Wars™ rinkiniai leidžia vaikams (ir suaugusiems gerbėjams) atkurti įsimintinas scenas, išgalvoti naujus nuotykius ir eksponuoti konstruojamus žaislus.
 • Aukšta kokybė. LEGO® komponentai atitinka griežtus kokybės standartus, užtikrinant, kad jie būtų visada lengvai ir tvirtai sujungiamos.
 • Saugumas svarbiausia. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir nuodugniai analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

LEGO® Star Wars Skauto kario šlamas 75305

Išbandykite konstravimo įgūdžius ir atgaivinkite prisiminimus apie epines „Žvaigždžių karų™“ scenas,..

49.99€

 LEGO® Star Wars  Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

 LEGO® Star Wars™ Luke Skywalker (raudonojo penketo) šalmas 75327

LEGO® Star Wars™ Luke Skywalker (raudonojo penketo) šalmas 75327

Sukelk maištą, kuris nuvers Imperiją, pradėdamas nuo šios Luke Skywalker legendinio piloto šalmo LEG..

59.99€

 LEGO® Star Wars Atakos „Death Star“ kanjonuose diorama 75329

LEGO® Star Wars Atakos „Death Star“ kanjonuose diorama 75329

Pasitelkite Džedajaus susikaupimą ir atkurkite įsimintiną akimirką iš filmo „Žvaigždžių karai: nauja..

59.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras