LEGO® Star Wars™ Dagobos džedajų treniruočių diorama 75330

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75330
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 1000
 • Išparduota!

  Kaina: 79.99€

Privalote susitelkti, kad sukonstruotumėte šią LEGO® Star Wars™ Dagobos džedajų treniruočių dioramą (75330). Šis konstruojamas modelis yra kupinas atpažįstamų detalių iš legendinės filmo „Žvaigždžių karai: Imperija kontratakuoja“ scenos. Atkurikite Jodos lūšnelę Dagobos pelkėse, Luke Skywalker paskendusio „X-wing“ sparną. Pridėkite Jodos ir Luke Skywalker LEGO minifigūrėles ir R2-D2 LEGO droido figūrėlę (Luke ir R2-D2 išsiskiria naujomis 2022 m. gegužės dekoracijomis). Nostalgišką modelį vainikuoja lentelė su Yoda žodžiais: „Daryk. Arba nedaryk. Bandyti negali“.

Nuoseklus vadovas
Šis rinkinys su aiškiomis konstravimo instrukcijomis taps puikia dovana klasikinės„Žvaigždžių karų“ trilogijos gerbėjams, kuria galės mėgautis net pradedantieji LEGO konstruotojai.

Pramogų galaktika
Viskas prasidėjo labai labai seniai, tolimoje tolimoje galaktikoje. Dabar saga tęsiasi jūsų namuose su aukščiausios kokybės LEGO Star Wars rinkinių kolekcija suaugusiems, kurią sudaro ir daugiau dioramų, kurios atkuria kitas įsimintinas scenas.

 • Detali Dagobos džedajų treniruočių diorama (75330). Atkurdami sceną iš filmo „Žvaigždžių karai: Imperija kontratakuoja“, LEGO® kaladėlėmis, pasitelkite džedajų vado Yoda susikaupimą.
 • 2 LEGO® Star Wars™ minifigūrėlės ir LEGO droido figūrėlė. Luke Skywalker ir Yoda su lazdele bei R2-D2, kurie įkvėps konstruojamai scenai gyvybės.
 • Skirta eksponuoti. Sukonstruokite Yoda lūšnelę Dagobos planetoje ir iš pelkės kyšantį Luke Skywalker „X-wing“ sparną. Pritvirtinkite lentelę su Yoda žodžiais „Daryk. Arba nedryk. Bandyti negali“.
 • Surink visą kolekciją. Šis rinkinys yra LEGO® Star Wars™ konstruojamų ir eksponuojamų dioramų kolekcijos dalis, kurios kiekvienas modelis vaizduoja mylimą sceną iš „Žvaigždžių karų“.
 • Dovanos idėja. Įsigykite sau arba padovanokite šį 1 000 dalių rinkinį suaugusiems „Žvaigždžių karų™“ gerbėjams, aistringiems LEGO® konstruotojams arba LEGO Star Wars dioramų kolekcionieriams šventės arba gimtadienio proga.
 • Konstruojamas „Žvaigždžių karų™“ suvenyras skirtas sužadinti nostalgijai. Ši diorama yra 16 cm aukščio, 29 cm pločio ir 17 cm gylio.
 • Nuoseklus vadovas. Dar neturite patirties su LEGO® konstravimo rinkiniais? Jokių problemų. Dėžutėje yra iliustruotų instrukcijų, kurios padės konstruoti su džedajų vado Yoda rimtimi.
 • Iš tolimos tolimos galaktikos tiesiai į jūsų namus. LEGO® Star Wars™ rinkiniai suaugusiems, skirti jums, patyrusiems konstruotojams, kuriems patinka betarpiški kūrybiniai projektai.
 • Aukščiausia kokybė. Nuo pat 1958 metų, LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, kad užtikrintų, jog jie visada būtų suderinami ir tvirtai susijungtų.
 • Saugos standartų atitikimas. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Star Wars  Boba Fett erdvėlaivis 75312

LEGO® Star Wars Boba Fett erdvėlaivis 75312

Su šia Boba Fett erdvėlaivio (75312) LEGO® versija „Star Wars: The Mandalorian“ gerbėjai gali ž..

49.99€

 LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

LEGO® Star Wars™ Hoto mūšio AT-ST 75322

Hoto mūšis tęsiasi! Padėkite Chewbaccai ir sukilėlių kariui apsiginti nuo galingojo Hoto AT-ST. Venk..

49.99€

 LEGO® Star Wars Atakos „Death Star“ kanjonuose diorama 75329

LEGO® Star Wars Atakos „Death Star“ kanjonuose diorama 75329

Pasitelkite Džedajaus susikaupimą ir atkurkite įsimintiną akimirką iš filmo „Žvaigždžių karai: nauja..

59.99€

Obi-Wan Kenobi prieš Darth Vader LEGO® Star Wars™ 75334

Obi-Wan Kenobi prieš Darth Vader LEGO® Star Wars™ 75334

Atkurkite ugningą Obi-Wan Kenobi ir Darth Vader kovą su šiuo LEGO® Star Wars™ (75334) kons..

49.99€

Inkvizitoriaus transportinis „Scythe“ LEGO® Star Wars™ 75336

Inkvizitoriaus transportinis „Scythe“ LEGO® Star Wars™ 75336

Su LEGO® Star Wars™ Inkvizitoriaus transportiniu „Scythe“ (75336) vaikai žaidžia džedajų m..

99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras