AT-ST LEGO® Star Wars™ 75332

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 75332
 • Amžius: 4+
 • Detalių skaičius: 87
 • Išparduota!

  Kaina: 29.99€


Padėk narsiam evokui Wicket apsiginti nuo skautų karių! Pasistatyk apžvalgos bokštelį Endoro planetoje ir ruoškis mūšiui. Trypdamas medžius atbilda galingasis AT-ST. Taip pat saugokis skauto kario, kuris puola greitaeigiu motociklu. Apsigink nuo jų Wicket lanku ir strėlėmis bei katapulta. Šį mūšį tiesiog privalai laimėti!

LEGO® Star Wars™ pradinis rinkinys nuotykių ištroškusiems mažyliams

Supažindinkite mažuosius su konstravimu ir Endorio mūšio žaidimu su šiuo LEGO® Star Wars™ 4+ rinkiniu, kurį sudaro AT-ST, greitaeigis motociklas, Katapultas ir ne tik.

Pakvieskite vaikus konstruoti ir žaisti įspūdingoje LEGO® Star Wars™ visatoje su šiuo AT-ST (75332) pradiniu rinkiniu. Tai tobula dovana vaikams nuo 4 metų, kurią sudaro lengvai konstruojama AT-ST vaikštyklės 4+ versija iš filmo „Žvaigždžių karai: džedajaus sugrįžimas“ su minifigūrėlės kabina. Taip pat yra Wicket, skauto kario ir AT-ST vairuotojo LEGO minifigūrėlės su ginklais bei greitaeigis motociklas ir Evokų apžvalgos bokštelis su medžiu ir katapulta Endoro mūšio žaidimui vaidmenimis. Konstravimas su programėlės pagalba Išbandykite nemokamą programėlę „LEGO Building Instructions“, kurioje yra skaitmeninės instrukcijos ir priartinimo ir pasukimo įrankių, su kuriais kūrybinė patirtis vaikams bus dar smagesnė ir malonesnė. 4+ patirtis LEGO Star Wars 4+ konstruktoriai suteikia mažyliams nuo 4 metų geriausią pažintį su LEGO konstravimu ir „Žvaigždžių karų“ filmų saga. Su pradinės kaladėlės pagrindu galima sukonstruoti transporto priemones, pastatus ir kitus modelius savarankiškai, su vyresniais broliais ir seserimis arba suaugusiaisiais ir kaip mat pradėti žaisti.

• LEGO® Star Wars™ rinkinys, kuris padės išmokti konstruoti. Supažindinkite mažylius su filmo „Žvaigždžių karai: džedajaus sugrįžimas“ nuotykiais su AT-ST (75332) LEGO 4+ versija, kurią sudaro pradinė kaladėlė, padėsianti greičiau konstruoti.
• 3 LEGO® minifigūrėlės su ginklais. Evokas Wicket su lanku ir strėle ir skautas karys bei AT-ST vairuotojas, ginkluoti blasterio pistoletais, kad galėtumėte žaisti vaidmenimis Endoro mūšį.
• Lanksti AT-ST vaikštyklė, greitaeigis motociklas ir Evokų apžvalgos bokštelis. AT-ST turi kabiną AT-ST vairuotojui, o Ecokų slėptuvę turi medį ir katapultą, kuria Wicket gali svaidyti akmenis.
• Dovana vaikams nuo 4 metų. Paprastas konstruoti ir perkonstruoti po mūšio, šis 87 dalių LEGO® Star Wars™ pradinis rinkinys taps smagia gimtadienio, šventine arba netikėta dovana kūrybiškiems vaikams nuo 4 metų amžiaus.
• Nešiojamas žaislas. Konstruojamas AT-ST modelis yra 12 cm aukščio, 6 cm ilgio ir 8 cm pločio, dėl to jis lengvai telpa vaiko kuprinėje, kad būtų galima žaisti kelyje.
• Smagu konstruoti drauge. Šis rinkinys skirtas mažiems vaikams mokytis konstruoti savarankiškai arba su vyresnių brolių arba seserų ar suaugusiųjų pagalba.
• Persikelkite į skaitmeninę erdvę. Mažyliams konstruoti bus dar smagiau su skaitmeninėmis instrukcijomis, kurias galima rasti programėlėje „LEGO® Building Instructions“, kurioje yra vaizdo priartinimo ir pasukimo įrankių.
• 4+ patirtis. LEGO® Star Wars™ 4+ konstravimo žaislai smagiai supažindina vaikus su „Žvaigždžių karų“ visata, padėti jiems išmokti konstruoti ir lavina vaizduotę žaidžiant.
• Kokybės garantija. LEGO® komponentai atitinka aukščiausius pramonės standartus, kad užtikrintų nuolatinę kokybę, patikimai susijungtų ir tvirtai laikytųsi statą.
• Svarbiausia sauga. LEGO® komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Star Wars Atakos „Death Star“ kanjonuose diorama 75329

LEGO® Star Wars Atakos „Death Star“ kanjonuose diorama 75329

Pasitelkite Džedajaus susikaupimą ir atkurkite įsimintiną akimirką iš filmo „Žvaigždžių karai: nauja..

59.99€

 BD-1 LEGO® Star Wars™ 75335

BD-1 LEGO® Star Wars™ 75335

Konstruodami ir eksponuodami šią žvalgybos roboto BD-1 LEGO® Star Wars™ (75335) versiją, „..

99.99€

Inkvizitoriaus transportinis „Scythe“ LEGO® Star Wars™ 75336

Inkvizitoriaus transportinis „Scythe“ LEGO® Star Wars™ 75336

Su LEGO® Star Wars™ Inkvizitoriaus transportiniu „Scythe“ (75336) vaikai žaidžia džedajų m..

79.99€ 99.99€

 AT-TE vaikštūnas LEGO® Star Wars™ 75337

AT-TE vaikštūnas LEGO® Star Wars™ 75337

Atkurkite Utapau mūšį su šiuo fantastišku LEGO® Star Wars™ AT-TE vaikštūnu (75337). Šis ko..

114.99€ 139.99€

TIE Bomber LEGO® Star Wars™ 75347

TIE Bomber LEGO® Star Wars™ 75347

Filmo „Žvaigždžių karai: Imperija kontraktuoja“ gerbėjai gali žaisti Imperijos misijas, kad įveiktų ..

64.99€

 Boba Fett erdvėlaivio™ mažasis kovotojas LEGO® Star Wars™ 75344

Boba Fett erdvėlaivio™ mažasis kovotojas LEGO® Star Wars™ 75344

Smagiai supažindinkite vaikus su LEGO® Star Wars™ konstruktoriais su Boba Fett erdvėlaivio..

9.99€

501-ojo būrio klonų karių kovos būrys LEGO® Star Wars™ 75345

501-ojo būrio klonų karių kovos būrys LEGO® Star Wars™ 75345

Su šiuo LEGO® Star Wars™ kovos paketu (75345) vaikams nuo 6 metų mažieji gali vadovauti sa..

19.99€

LEGO Star Wars Piratų Snub Fighter 75346

LEGO Star Wars Piratų Snub Fighter 75346

Paskatinkite vaikus atrasti visiškai naują nuotykių galaktiką su iš LEGO® kaladėlių konstruojamu žai..

29.99€ 34.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras