LEGO® Technic™ 6x6 Volvo savivartis su lankstu 42114

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 42114
 • Amžius: 11+
 • Detalių skaičius: 2193
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 224.99€ 249.99€

Realistiškas didžiausio Volvo savivarčio su lankstu modelis LEGO® Technic 6x6 Volvo savivartis su lankstu (42114) idealiai tinka vaikams, kurie mėgsta statybines transporto priemones. Sunkvežimis varomas 1 dideliu kampiniu varikliu, 1 XL varikliu ir 1 L varikliu su „Bluetooth“ ryšiu valdomu „Smart Hub“ realistiškoms funkcijoms.

Susipažinkite su programėle ir atraskite naujų būdų žaisti
Jis suteikia galimybę atrasti daugybę autentiškų detalių, be to, vaikai gali valdyti sunkvežimį, naudodami programėlę LEGO Technic CONTROL+. Naudokite skirtingus valdymo ekranus, kad važiuotumėte į priekį, atbuline eiga, vairuotumėte, keistumėte greitį ir pavaras arba išverstumėte savivarčio kėbulą. Vaikams taip pat rodomas asmeninis prietaisų skydelis su autentiškais kabinos valdikliais. Iššūkiai ir pasiekimai padeda vaikams ugdyti vairavimo įgūdžius, bet to, programėlėje yra įkvepiančio turinio.

Autentiškos detalės įkvepia išradingam žaidimui
LEGO Technic statybinių transporto priemonių žaidimo rinkiniai idealiai pritaikyti LEGO gerbėjams, kurie pasiruošę naujam iššūkiui su transporto priemonėmis, kurios atrodo ir veikia, kaip tikros.

 • Vaikams patiks patiems sukonstruoti klasikinio Volvo A60H savivarčio su lankstu modelį. Be to, su šauniomis LEGO® Technic CONTROL+ programėlės funkcijomis pramogos tęsiasi net ir sukonstravus modelį.
 • Su šiuo LEGO® Technic 6x6 Volvo savivarčio su lankstu (42114) konstravimo rinkiniu vaikai gali atrasti milžiniškų statybinių mašinų paslaptis kas valdydami, išversdami kėbulą ir keisdami pavaras programėle.
 • Šis modelis kupinas autentiškų detalių. LEGO® Technic CONTROL+ programėlė suteikia vaikams galimybę perimti valdymą, programėlėje tyrinėjant skirtingus valdymo ekranus, iššūkius, pasiekimus ir išskirtinį turinį.
 • Ieškote šaunaus nuotoliniu būdu valdomo žaislinio sunkvežimio? Perkelkite išradingą žaidimą į aukštesnį lygį su šiuo nuostabiu programėle valdomo LEGO® Technic Volvo modelio rinkiniu, kuris taps puikiai gimtadienio dovana jaunesniems konstruotojams nuo 11 metų amžiaus.
 • Volvo žaislinio sunkvežimio modelis yra 20 cm aukščio, 60 cm ilgio ir 20 cm pločio, todėl jis idealiai pritaikytas statybų žaidimui vaidmenimis. Derinkite su kitais statybų žaidimo rinkiniais dar įvairesnėms pramogoms.
 • Konstruoti galima pradėti be baterijų, bet visai galiai ir šaunioms šio programėle valdomo žaislo techninėms funkcijoms išbandyti reikės įstatyti 6 x AA 1,5 V baterijas.
 • Pridedamos spausdintos instrukcijos, todėl su šiuo šauniu konstravimo rinkiniu vaikams kūrybiškos pramogos prasideda iš karto.
 • LEGO® Technic konstravimo rinkiniai idealiai tinka vaikams, kuriems patinka konstruoti ir yra pasiruošę naujam iššūkiui. LEGO Technic smagių konstravimo žaislų visata patinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.
 • Kiekvienas LEGO® Technic rinkinys atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina, kad visos transporto priemonės lengvai susijungtų kiekvieną kartą.
 • LEGO® Technic rinkiniai nuodugniai tikrinami, kad kiekvienas iš jų atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Technic™ Liebherr R 9800 ekskavatorius 42100

LEGO® Technic™ Liebherr R 9800 ekskavatorius 42100

Ruoškitės milžiniškai LEGO® konstravimo ir žaidimo patirčiai su „LEGO Technic“ ekskavatoriumi „Lieb..

355.55€ 449.99€

LEGO® Technic™ Sunkiasvoris ekskavatorius 42121

LEGO® Technic™ Sunkiasvoris ekskavatorius 42121

Ieškote išskirtinės dovanos vaikams, kurie mėgsta statybos žaislų rinkinius? Šis 2-in-1 LEGO® Tech..

35.99€ 44.99€

LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas 42128

LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas 42128

Pažinkite inžinerijos pasaulį su šiuo LEGO® Technic Sunkiasvorio vilkiko (42128) modeliu. Detalių ku..

144.99€ 159.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras