LEGO® Technic BMW M 1000 RR 42130

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 42130
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 1920
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 179.99€ 199.99€

Užvesk savo aistrą. Pašalink visas kliūtis. Persikelk į susitelkimo zoną. Metas sukonstruoti LEGO® Technic BMW M 1000 RR. Šis 1:5 mastelio modelis yra kupinas autentiškų ypatybių, įskaitant veikiančią 3 pavarų (+ neutrali) pavarų dėžę, grandininę transmisiją ir 4 cilindrų vienos eilės variklį. Mėgaukis įtraukiančiu projektu, konstruodamas šį pribloškiantį motociklo modelį ir jį eksponuodamas.

Persikelk į gryno malonumo zoną

Užvesk savo kūrybos varikliuką ir mėgaukis malonumą teikiančiu projektu konstruodamas detalią 1:5 mastelio BMW M 1000 RR motociklo kopiją.

Lenktynių trasoje sukurtas, bet keliui pritaikytas BMW M 1000 RR sužavėjo motociklų sporto gerbėjus ir motociklų mylėtojus. Nuo šiol galima maloniai ir prasmingai sukonstruoti nuosavą šio legendinio motociklo LEGO® Technic modelio versiją (42130). Gryna galia Pasinerkite į detalių gausą, kuria pasižymi šis įspūdingas motociklo modelis. Pirmą kartą LEGO Technic visatoje naudojamas 1:5 mastelis. Autentiškų ypatybių modelis atrodo ir juda kaip tikras. Išbandykite veikiančią 3 pavarų (+ neutrali) pavarų dėžę, vairo mechanizmą, priekinę ir galinę pakabą, grandininę transmisiją ir 4 cilindrų vienos eilės variklį. Su žymiuoju BMW ženkleliu šis motociklas taps be galo stilinga puošmena su 2 eksponavimo stovais. Keliauk, kur veda tavo aistra LEGO Technic BMW M 1000 RR yra LEGO modelių suaugusiems dalis. Šie konstravimo rinkiniai suaugusiems įkūnija vieną mylimiausių pasaulio transporto priemonių ir suteikia galimybę susipažinti su jų inžineriniais sprendimais maloniai konstruojant.

• Konstravimo rinkinys suaugusiems. Užveskite savo kūrybinį varikliuką su šuo maloniai konstruojamu modeliu. LEGO® Technic BMW M 1000 RR (42130) modelio rinkinys idealiai tinka suaugusiesiems, kurie ieško betarpiško projekto.
• Kupinas ypatybių. Apžiūrėkite autentiškas 1:5 mastelio modelio detales, įskaitant 3 pavarų (+ neutrali) pavarų dėžę, vairavimo mechanizmą, priekinę ir galinę pakabą, grandininę transmisiją ir 4 cilindrų variklį.
• Stilinga išvaizda. Visų mėgstamas raudonos, baltos ir mėlynos spalvos derinys ir legendinis BMW ženklelis. Kiekviena šio modelio dalis atkurta itin nuosekliai, pradedant padangomis, baigiant stiklu.
• Stulbinanti BMW dovana. Bet kuriam motociklų gerbėjui patiktų gauti šį įspūdingą rinkinį. Suaugusiems sukurtas modelis taps įtraukiančiu projektu ir stilinga puošmena.
• 1:5 mastelis – šis aukščiausios kokybės modelis (į matmenis neįskaičiuotas stovas) yra 27 cm aukščio, 45,5 cm ilgio ir 17 cm pločio.
• Išdidžiai demonstruok savo aistrą. Rinkinys turi tiek eksponavimo, tiek lenktynių stovą, dėl to šis įspūdingas motociklas taps puikia pokalbių tema.
• Glaudus bendradarbiavimas. Šis konstravimo rinkinys yra BMW ir LEGO® Technic dizaino komandos bendradarbiavimo vaisius.
• LEGO® Technic modelis suaugusiems. Jis priklauso modelių rinkinių suaugusiems kolekcijai, kuri puikiai supažindina su inžineriniais sprendimais, maloniai konstruojant.
• Kokybiškos medžiagos. LEGO® Technic komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart gerai susijungia.
• Svarbiausia sauga. LEGO® Technic komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros bekelės sunkvežimis 42129

LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros bekelės sunkvežimis 42129

Ekstremalioms sąlygoms sukurtas „4x4 Mercedes-Benz Zetros“ bekelės sunkvežimis turi pakankamai galio..

289.99€ 299.99€

 LEGO® Technic™ Formula E® Porsche 99X Electric 42137

LEGO® Technic™ Formula E® Porsche 99X Electric 42137

Pasiruošk prisijungti prie TAG Heuer Porsche Formula E® komandos su šiuo LEGO® Technic™ Formula..

45.99€ 57.99€

LEGO® Technic  Monster Jam™ Megalodon™ 42134

LEGO® Technic Monster Jam™ Megalodon™ 42134

Pasiruošk galingiems sunkvežimių monstrų nuotykiams kartu su didžiausiu kada nors gyvenusiu rykliu i..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras