LEGO® Technic Visureigis 42139

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 42139
  • Amžius: 10+
  • Detalių skaičius: 764
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 74.99€

Sunkių krovinių gabenimas tampa tikra pramoga su „LEGO® Technic“ Visureigiu. Mėgaukis konstruodamas visas tikroviškas šios tvirtos transporto priemonės ypatybes. Tada ją išbandyk ir apžiūrėk pavarų dėžę, variklį su judančiais stūmokliais, vairą ir pakabą. Gerve paversk krovinių platformą. Yra net ir grandininis pjūklas bei rąstų, kuriuos galima vežti tavo šauniuoju visureigiu!

Tikroviškas visureigis, kurį galima konstruoti ir tyrinėti

Vaikams patiks tyrinėti visas šaunias funkcijas, kurių gausu „LEGO® Technic“ rinkinyje „Visureigis“. Jame taip pat yra grandininis pjūklas ir priedų.

Smalsiems vaikams nuo 10 metų amžiaus patiks konstruoti ir žaisti su šiuo detaliu „LEGO® Technic“ visureigiu. Jame gausu ypatybių – visai kaip tikrajame. Išmėginkite vairą ir pakabą, tada tyrinėkite pavarų dėžę ir variklį su judančiais stūmokliais. Yra gervė ir krovinių platforma, kurią galima paversti – ji pasiruošusi kelti ir gabenti sunkius krovinius. Smagūs vaidmenų žaidimai Šio visureigio modelyje yra žaislinis grandininis pjūklas su tikroviška besisukančia grandine. Vaikams patiks juo pjaustyti rąstus. 20 nedidelių rąstų elementų galima sujungti į didesnius rąstus, todėl vaikai ir suaugę gali kartu mėgautis kūrybiniu žaidimu. Smagi pažintis su inžinerija „LEGO Technic“ statybų rinkiniuose tikroviškai atkuriami judesiai ir mechanizmai, kurie suprantamai ir tikroviškai supažindina mažuosius LEGO statytojus su inžinerijos pasauliu.

• Mokykitės žaisdami. Vaikai gali tyrinėti inžinerijos principus konstruodami šį „LEGO® Technic“ Visureigį.
• Tikroviškos ypatybės. Ši transporto priemonė yra pirmas šešiaratis „LEGO® Technic“ visureigis su daugybe autentiškų ypatybių, tarp kurių yra variklis su judančiais stūmokliais ir dviejų greičių pavarų dėže (ir neutralia padėtimi).
• Tikroviškas veiksmas. Apžiūrėkite gervę ir paverčiamą krovinių platformą, kurios yra visai kaip tikrame visureigyje.
• Visureigio priedai. Šiame konstruktoriuje yra žaislinis grandininis pjūklas ir 20 nedidelių rąstų, kuriuos galima sujungti į didesnius ir gabenti visureigiu
• Lipnios detalės. Rinkinyje yra lipdukų, kuriais vaikai gali papuošti savo visureigio modelį.
• Vaikams nuo 10 metų amžiaus. Ieškote dovanos vaikams? Šis žaislinis visureigis yra puikus konstravimo iššūkis vaikams nuo 10 metų amžiaus
• Matmenys: 11 cm aukščio, 27 cm ilgio ir 13 cm pločio.
• Malonumą teikiantys konstravimo projektai. „LEGO® Technic“ visata siūlo pažangių konstruojamų modelių LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
• Užtikrinta sauga. „LEGO® Technic“ komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart gerai susijungia.
• Svarbiausia sauga. „LEGO® Technic“ komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Technic Monster Jam ™ El Toro Loco 42135

LEGO® Technic Monster Jam ™ El Toro Loco 42135

„El Toro Loco™“ yra siautėjantis bulius, galintis užuosti priešininkų baimę! Dabar su „LEGO® Technic..

19.99€

 LEGO® Technic™ Formula E® Porsche 99X Electric 42137

LEGO® Technic™ Formula E® Porsche 99X Electric 42137

Pasiruošk prisijungti prie TAG Heuer Porsche Formula E® komandos su šiuo LEGO® Technic™ Formula..

45.99€ 57.99€

LEGO® Technic  Monster Jam™ Megalodon™ 42134

LEGO® Technic Monster Jam™ Megalodon™ 42134

Pasiruošk galingiems sunkvežimių monstrų nuotykiams kartu su didžiausiu kada nors gyvenusiu rykliu i..

19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras