LEGO® Technic Programėle valdomas transformuojamas automobilis 42140

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 42140
  • Amžius: 9+
  • Detalių skaičius: 772
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 129.99€

Pasiruošęs sukonstruoti pirmąjį apverčiamą automobilį LEGO® Technic istorijoje? Šis LEGO Technic Programėle valdomas transformuojamas automobilis yra 2 transporto priemonės vienoje! Vienoje pusėje, tai aptakus vikšrinis lenktynių automobilis. Kitoje pusėje – vikšrinis tyrimų automobilis. Abu automobiliai geba įveikti sudėtingiausią reljefą pasaulyje. Naudok CONTROL+ programėlę valdyti automobiliui ir stebėk, kaip jis apsiverčia atsitrenkęs į sieną.

Įspūdingos pramogos su apsiverčiančiu modeliu!

Atrask 2 automobilius viename modelyje su šiuo LEGO® Technic Programėle valdomo transformuojamo automobilio rinkiniu ir stebėk, kaip jis apsiverčia atsitrenkęs į sieną.

Vaikams nuo 9 metų amžiaus bus dvigubai smagiau su šiuo LEGO® Technic Programėle valdomo transformuojamo automobilio 42140 rinkiniu. Šis pirmasis tokio pobūdžio LEGO Technic žaislinis automobilis apsiverčia atsitrenkęs į sieną ir pasirodo antrasis automobilis. Nėra sienos? Jokių problemų! Vaikai gali patys apversti modelį, kad pakeistų automobilius. Vienoje pusėje, tai aptakus lenktynių automobilis. Kitoje – vikšrinis tyrimų automobilis. Abu automobiliai turi pakabą, kabiną ir vikšrus, o tyrimų automobilis turi ir kėbulą, tad vaikai atras daugybę dalykų. Valdykite programėle Vaikams patiks valdyti automobilį programėle CONTROL+. Programėle galite vairuoti automobilį ir įveikti smagias užduotis. Programėlės funkcijos keičiasi kiekvienam automobiliui, tad ekranas gražiai pasikeičia modeliui apsivertus. Puiki pažintis su inžinerija LEGO Technic konstruojami modeliai išsiskiria tikrovišku judėjimu ir mechanizmais, dėl to jie taps geriausia dovana LEGO konstruotojams, kurie domisi inžinerija.

• 2 viename pramogos. Sukonstruokite pirmąjį apsiverčiantį automobilį LEGO® Technic istorijoje su LEGO Technic Programėle valdomo transformuojamo automobilio (42140) rinkiniu, kurį sudaro vikšrinis lenktynių automobilis ir vikšrinis tyrimų automobilis.
• Stebėkite, kaip modelis apsiverčia!  Automobilis apsiverčia atsitrenkęs į sieną arba paverstas ranka ir vienoje pusėje pasirodo ryškiaspalvis vikšrinis lenktynių automobilis, o kitoje vikšrinis tyrimų automobilis.
• Programėlė CONTROL+ – naudodami programėlę vaikai gali valdyti automobilį, atlikti smagias užduotis ir stebėti vairuotojo savybes. Programėlė automatiškai perjungia ekranus, kad atitiktų atversto automobilio funkcijas.
• Sukurta vaikams nuo 9 metų amžiaus. Šis programėle valdomas žaislinis automobilis turi pakabą, kabinas ir vikšrus abiejose pusėse, o tyrimų sunkvežimis turi ir kėbulą, tad vaikai žaisdami atras daugybę dalykų.
• Pakaba. Abu automobiliai turi pakabą, kuri padeda vikšrams prisitaikyti prie nelygaus paviršiaus.
• Amortizatoriai. 2 amortizatoriai atlieka perlaužimo funkciją, kuri pakeičia automobilio formą jam apsivertus. Rinkinį taip pat sudaro 2 dideli varikliai ir 1 valdymo mazgas.
• Matmenys. Šis 360° dvipusis automobilis yra 12 cm aukščio, 26 cm ilgio ir 20 cm pločio.
• Mokomės žaisdami. LEGO® Technic rinkinių pasaulis siūlo pažangių konstruojamų žaislų LEGO gerbėjams, pasiruošusiems naujam konstravimo iššūkiui.
• Aukšta kokybė. „LEGO® Technic“ komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra vienodi, suderinami ir kaskart gerai susijungia.
• Svarbiausia sauga. „LEGO® Technic“ komponentai yra mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas 42128

LEGO® Technic Sunkiasvoris vilkikas 42128

Pažinkite inžinerijos pasaulį su šiuo LEGO® Technic Sunkiasvorio vilkiko (42128) modeliu. Detalių ku..

144.99€ 159.99€

 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros bekelės sunkvežimis 42129

LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros bekelės sunkvežimis 42129

Ekstremalioms sąlygoms sukurtas „4x4 Mercedes-Benz Zetros“ bekelės sunkvežimis turi pakankamai galio..

289.99€ 299.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras