LEGO® Creator 3in1 Viršgarsinio lėktuvo 31126

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 31126
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 215
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 18.99€ 21.99€

Leiskis į įspūdingus nuotykius padangėje arba ant vandens! Sėsk prie neįtikėtino viršgarsinio lėktuvo šturvalo, kad atliktum svaiginančių triukų danguje. Nusileidęs perkonstruok reaktyvinį lėktuvą į sraigtasparnį su besisukančiomis mentėmis ir vėl pakilk į orą arba leiskis į greitus nuotykius ant vandens kateriu. Šis 3 viename rinkinys atveria beribes galimybes.

Žaibiškai greitas veiksmas su perkonstruojamo reaktyvinio lėktuvo konstravimo rinkiniu

Nudžiuginkite greito veiksmo gerbėjus šiuo nuostabiu LEGO® Creator 3in1 Viršgarsinio lėktuvo konstravimo rinkiniu, kurį galima perkonstruoti į sraigtasparnį arba katerį.

Vaikai nuo 7 metų amžiaus gali smagiai žaisti veiksmą danguje arba vandenyje su šiuo fantastišku LEGO® Creator 3in1 Viršgarsinio lėktuvo (31126) konstravimo rinkiniu. Jį sudaro žaibiškai greitas lenktyninis reaktyvinis lėktuvas su kabina, įtraukiamais ratais, iš variklio besiveržiančiomis liepsnomis ir eksponavimo stovu. LEGO žaislais išradingam žaidimui LEGO gerbėjai, kuriems patinka greitas veiksmas gali konstruoti ir žaisti vienu iš 3 skirtingų autentiškų šio LEGO Creator 3in1 rinkinio modelių. Jie gali sukonstruoti reaktyvinį žaislinį lėktuvą, tada jį perkonstruoti į sraigtasparnį arba katerį arba panaudoti 215 kaladėles savam modeliui sukurti. Skaitmeninė patirtis LEGO konstruotojams Žaisliniame rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. LEGO Building Instructions programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės vaikams apžiūrėti modelį jį konstruojant.

• 3 viename žaislas. Vaikai gali mėgautis kūrybiškomis pramogomis su LEGO® Creator 3in1 Viršgarsinio lėktuvo (31126) konstravimo rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai viename: reaktyvinis lėktuvas, sraigtasparnis ir kateris.
• Nevaržomas žaidimas. LEGO® gerbėjai gali atlikti triukus ore su reaktyviniu lėktuvu ar sraigtasparniu ir lenktyniauti vandenyje su kateriu.
• Autentiškos ypatybės. Viršgarsinis lėktuvas turi kabiną, nusklembtus sparnus ir įtraukiamus ratus, sraigtasparnis turi besisukančias mentes, o kateris – 2 itin greitus variklius.
• Greitai konstruojamas modelis. Vaikai nuo 7 metų amžiaus gali džiaugtis greitai ir lengvai sukonstruoti šį 215 dalių rinkinį ir pradėti žaisti istorijas su 3 skirtingomis transporto priemonėmis.
• Kompaktiškas dydis. Viršgarsinis lėktuvas yra 8 cm aukščio, 27 cm ilgio ir 16 cm pločio, kad vaikai galėtų su juo žaisti namuose arba pasiimti į svečius.
• Daugiau 3 viename pramogų. Taip pat ieškokite kitų 2022 metų kovo LEGO® Creator 3in1 rinkinių naujienų, įskaitant Super robotą (31124), Fantastiškas miško būtybes (31125) ir Bekelės bagį (31123).
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukščiausia kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

Vaikams be galo patiks žaisti įspūdingą veiksmą kosmose su LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaiv..

49.99€

 LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

Pasiruošk šauniems nuotykiams su 3 skirtingomis transporto priemonėmis. Šok prie bekelės bagio vairo..

14.99€ 15.99€

 LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

Persikelk į ateitį nuostabiems nuotykiams su šiuo įspūdingu Super robotu! Jis gali ginti miestus sav..

7.99€ 9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras