LEGO® Creator 3in1 Lenktyninis miesto automobilis 31127

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 31127
  • Amžius: 7+
  • Detalių skaičius: 258
  • Išparduota!

    Kaina: 18.99€ 21.99€

Pasiruošk šauniam lenktynių veiksmui su 3 skirtingais itin greitais automobiliais. Sėsk į patobulintą lenktyninį miesto automobilį su šoniniais išmetamaisiais vamzdžiais ir aptaku ir lėk gatve. Kai sustosi, perkonstruok ir trauk į trasą su lenktynių automobiliu, paversk jį į raudoną ir žydrą patobulintą automobilį arba sukonstruok naują automobilį greitiems nuotykiams. Su 3 viename rinkiniu greiti nuotykiai niekad nesibaigia.

Lenktynių jaudulys su nuostabiu perkonstruojamu lenktyniniu miesto automobiliu

Perduokite mažiesiems vairuotojams raktelius nuo LEGO® Creator 3in1 Lenktyninio miesto automobilio, kurį galima perkonstruoti į itin greitą lenktynių automobilį arba žaislinį patobulintą automobilį.

Itin greitų automobilių gerbėjai gali išvažiuoti į gatves arba trasą su šiuo stulbinančiu LEGO® Creator 3in1 Lenktyninio miesto automobilio (31127) konstravimo rinkiniu. Vaikams nuo 7 metų amžiaus patiks rengti lenktynes su šiuo patobulintu galingu žaisliniu automobiliu, kuris turi šoninius išmetamuosius vamzdžius, aptaką ir nuimamą stogą. Neribotos lenktynių veiksmo galimybės Su šiuo LEGO Creator 3in1 žaisliniu rinkiniu vaikai gauna 3 skirtingas konstravimo ir žaidimo patirtis. Jie gali sukonstruoti žaislinį Lenktyninį miesto automobilį, tada jį perkonstruoti į lenktynių automobilį, unikalų raudoną ir žydrą patobulinto automobilio modelį arba užvesti savo vaizduotę ir sukurti naują galingą ir greitą automobilį. Skaitmeninė patirtis LEGO konstruotojams Žaisliniame rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninės konstravimo instrukcijos, kad konstravimo patirtis būtų dar smagesnė. Nemokamoje LEGO Building Instructions programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės vaikams apžiūrėti modelį jį konstruojant.

• 3 viename žaislas. Automobilių gerbėjai gali mėgautis nesibaigiančiu lenktynių veiksmu su LEGO® Creator 3in1 Lenktyninio miesto automobilio (31127) rinkiniu, kurį sudaro 3 modeliai: galingas automobilis, lenktynių automobilis ir patobulintas automobilis.
• Pramogos niekada nesiliauja. Vaikams atsiveria neribotos žaidimo galimybės lėkti miesto gatvėmis lenktyniniu miesto automobiliu, skrieti aplink trasą lenktynių automobiliu arba sukonstruoti nuosavą raudoną ir žydrą patobulintą automobilį.
• Tikroviškos detalės. Lenktyninis miesto automobilis turi šoninius išmetamuosius vamzdžius, aptaką, kompresorių ir nuimamą stogą, lenktynių automobilis turi žemą sėdynę, o raudonas ir žydras patobulintas automobilis – didelį variklį.
• Malonu konstruoti. Šis 258 dalių konstravimo rinkinys suteikia galimybes kūrybingiems automobilių gerbėjams nuo 7 metų amžiaus smagiai konstruoti nuotykius ir leistis į lenktynių veiksmą.
• Žaiskite kelyje. Daugiau nei 6 cm aukščio, 16 cm ilgio ir 9 cm pločio lenktyninis miesto automobilis yra kompaktiškas ir patogus pasiimti išeinant iš namų.
• Daugiau 3 viename pramogų. Taip pat ieškokite kitų 2022 metų kovo LEGO® Creator 3in1 rinkinių naujienų, įskaitant Super robotas (31124), Viršgarsinis lėktuvas (31126) ir Fantastiškas miško būtybes (31125).
• Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle statytojai gali priartinti, pasukti ir vizualizuoti savo modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

Vaikams be galo patiks žaisti įspūdingą veiksmą kosmose su LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaiv..

49.99€

 LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

Pasiruošk šauniems nuotykiams su 3 skirtingomis transporto priemonėmis. Šok prie bekelės bagio vairo..

14.99€ 15.99€

 LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

Persikelk į ateitį nuostabiems nuotykiams su šiuo įspūdingu Super robotu! Jis gali ginti miestus sav..

7.99€ 9.99€

Senovinis motociklas  LEGO® Creator 3in1 31135

Senovinis motociklas LEGO® Creator 3in1 31135

Su šiuo nuostabiu LEGO® Creator 3in1 Senovinio motociklo (31135) žaidimo rinkiniu vaikai ir šaunių t..

14.99€

LEGO Creator Pagrindinė gatvė 31141

LEGO Creator Pagrindinė gatvė 31141

Su šiuo „LEGO® Creator“ „trys viename“ pagrindinės gatvės (31141) rinkiniu LEGO® gerbėjai nuo 9 metų..

115.00€ 149.99€

LEGO Creator Kosminiai kalneliai 31142

LEGO Creator Kosminiai kalneliai 31142

Kosmoso gerbėjai nuo 9 metų mėgausis jaudinančia kelione į pramogų parką su šiuo itin detaliu „LEGO®..

85.00€ 124.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras