LEGO® Creator 3in1 Delfinas ir vėžlys 31128

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 31128
  • Amžius: 6+
  • Detalių skaičius: 137
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 9.99€

Pliūkšt! Panerk į jūros dugną ir mėgaukis nuotykiais su šiais be galo mielais jūros gyvūnais. Suvienyk jėgas ir žaisk su draugišku delfiniuku ir jūrų vėžliuku. Kai pritrūksi povandeninių nuotykių, paversk juos šauniu jūrų arkliuku ir jūrų sraige arba gražia žuvele ir krabu ar tiesiog sukonstruok ką nors naujo. Su šiuo 3 viename rinkiniu galima rinktis patiems.

Be galo smagios povandeninės pramogos su perkonstruojamais žaisliniais jūrų gyvūnais

Vaikai gali leistis į įspūdingus nuotykius po vandeniu su šiuo žaviu LEGO® Creator 3in1 Delfino ir vėžlio rinkiniu, o tada juos perkonstruoti į jūrų arkliuką arba gražią žuvelę.

LEGO® gerbėjai nuo 6 metų amžiaus gali nerti į jūros gelmes ir mėgautis nuotykiais su šiuo 3 viename Delfino ir vėžlio (31128) konstravimo rinkiniu. Jį sudaro delfiniukas lanksčiu kūnu, pelekais, žandikauliu ir uodega, ir jūrų vėžliukas su lanksčiaid plaukmenimis, pelekais ir galva. Jie abu tvirtinami prie eksponavimo stovo. Laikinių gyvūnų žaislai įkvepia išradingam žaidimui Povandeninės pramogos niekad nesibaigia su 3 jūrų gyvūnais šiame LEGO Creator 3in1 rinkinyje vaikams. Jie gali sukurti lankstų delfiną ir vėžlį, juos perkonstruoti į lankstų jūsų arkliuką ir jūrų sraigę, juos paversti gražia žuvele, plaukiojančia su krabu, arba sugalvoti visiškai naują gyvūną. LEGO konstravimo rinkiniai kūrybiškoms pramogoms įkvėpti LEGO Creator 3in1 suteikia vaikams viską, ko jiems reikia ištisoms valandoms pramogų su 3 skirtingais konstruojamais modeliais kiekviename rinkinyje! Pramogos niekada nesibaigia, nes kiekvieną detalų ir tikrovišką modelį galima išardyti ir perkonstruoti į kas tik šauna į galvą! Rinkitės iš nuostabaus 3 viename rinkinių asortimento, kurį sudaro tigrai, automobiliai ir reaktyviniai lėktuvai.

• 3 modeliai viename rinkinyje. Vaikai gali kurti povandeninius žaislius su šiuo LEGO® Creator 3in1 Delfino ir vėžlio (31128) žaislinių jūrų gyvūnų rinkiniu.
• Neribotos žaidimo galimybės. LEGO® gerbėjai gali pasirinkti iš 3 scenų jūros dugne: suvienyti jėgas su delfinu ir vežliu; plaukioti su jūrų arkliuku ir jūrų sraige; arba žaisti su žuvimi ir krabu.
• Lankstūs žaislai. Kiekvieną iš 3 modelių sudaro lankstūs jūros gyvūnai, įskaitant delfiniuką lanksčiu kūnu, pelekais, žandikauliu ir uodega bei jūrų vėžliuką su lanksčiais plaukmenimis ir pelekais.
• Kolekciniai modeliai. Visi 3 žaisliniai jūrų gyvūnai turi po eksponavimo stovą, kad vaikai nežaisdami galėtų jais papuošti savo kambarį.
• Malonu konstruoti. Šis 137 dalių konstravimo rinkinys suteikia vaikams nuo 6 metų amžiaus smagiai konstruoti nuotykius ir žaisti povandenines istorijas.
• Žaiskite kelyje. 7 cm aukščio delfinas ir vėžlys yra pakankamai kompaktiški, kad vaikai galėtų juos pasiimti į savo keliones.
• Daugiau 3 viename pramogų. Taip pat ieškokite kitų 2022 metų kovo LEGO® Creator 3in1 rinkinių naujienų, įskaitant Bekelės bagį (31123), Fantastiškas miško būtybes (31125) ir Viršgarsinį lėktuvą (31126).
• 3 viename žaislai.  LEGO® Creator 3in1 rinkiniai suteikia vaikams 3 skirtingas konstravimo ir žaidimo patirtis kiekvienoje dėžutėje.
• Aukšta kokybė. Daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
• Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Creator 3in1 Karališkasis tigras 31129

LEGO® Creator 3in1 Karališkasis tigras 31129

Trauk į džiungles ieškoti jaudinančių nuotykių su gyvūnais! Stebėk, kaip stiprus tigras patruliuoja ..

34.99€ 54.99€

 LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

Pasiruošk šauniems nuotykiams su 3 skirtingomis transporto priemonėmis. Šok prie bekelės bagio vairo..

14.99€ 15.99€

 LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

LEGO® Creator 3in1 Super robotas 31124

Persikelk į ateitį nuostabiems nuotykiams su šiuo įspūdingu Super robotu! Jis gali ginti miestus sav..

7.99€ 9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras