LEGO Creator Senamiesčio makaronų užkandinė 31131

 • Gamintojas: LEGO DUPLO
 • Prekės kodas: 31131
 • Amžius: 8+
 • Detalių skaičius: 569
 • Išparduota!

  Kaina: 30.99€ 44.99€

LEGO® gerbėjai nuo 8 metų gali žaisti pramogų kupinas istorijas su šia veiksmo kupina LEGO Creator 3in1 Senamiesčio makaronų užkandine (31131). Ją sudaro 2 aukštų gyvenamasis namas su makaronų užkandine pirmajame aukšte ir be galo šaunus butas su terasa ant stogo. Be to, galima atidaryti stogo galą, kad vaikai turėtų daugiau žaidimo galimybių.

Šaunūs žaislais įkvepia išradingai žaisti
Su šiuo LEGO Creator 3in1 konstravimo rinkiniu vaikai gali sukonstruoti 3 skirtingų namų modelius. Jie galisukonstruoti 2 aukštų gyvenamąjį namą su makaronų užkandine, butu ir stogo terasa, jį perkonstruoti į dviračių dirbtuves su spaudos kiosku ir meno studija arba žaidimų saloną su 3 žaidimo automatais, arba sukonstruoti iš 569 kaladėlių, ką tik širdis geidžia.

Skaitmeninė patirtis LEGO konstruotojams
Konstravimo rinkinyje yra interaktyvios skaitmeninių instrukcijų, kad patirtis būtų dar smagesnė. LEGO Building Instructions programėlėje, skirtoje naudoti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, esantys mastelio keitimo ir pasukimo įrankiai padės vaikams apžiūrėti modelį jį konstruojant.

 • 3in1 žaislas. Su šiuo LEGO® Creator 3in1 žaidimo rinkiniu (31131) vaikai gali žaisti veiksmo kupinas istorijas, kurias sudaro 3 modeliai viename rinkinyje: gyvenamasi namas, dviračių dirbtuvės ir žaidimų salonas.
 • Begalinės žaidimo galimybės. LEGO® gerbėjai gali konstruoti ir perkonstruoti 3 skirtingas scenas: pietauti makaronų užkandinėje, apsilankyti dviračių dirbtuvėse arba žaisti žaidimų salone.
 • Atidarykite, kad būtų daugiau žaidimo galimybių. Gyvenamojo namo galinę dalį galima atidaryti, kad vaikai pasiektų abiejų aukštų kambarius ir atsivertų papildomos žaidimo galimybės.
 • Gausu priedų. Gyvenamasis namas turi prekybos automatą ir ledų pardavimo dviratį, dviračių dirbtuvės turi bonsai medelį, o žaidimų salonas – konstruojamą šunį.
 • 2 minifigūrėlės. Žaidimo rinkinyje yra 2 minifigūrėlės, kad vaikai galėtų žaisti savo istorijas kiekvienoje miesto scenoje.
 • Smagu konstruoti. Šis 569 dalių žaidimo rinkinys suteikia vaikams nuo 8 metų amžiaus galimybę smagiai konstruoti, todėl jis taps smagi LEGO® dovana mažiesiems konstruotojams.
 • Žaiskite ir eksponuokite. 19 cm aukščio, 16 cm pločio ir 6 cm gylio žaislinį gyvenamąjį namą galima išdidžiai eksponuoti vaikų miegamuosiuose.
 • Interaktyvus skaitmeninis konstravimas. Su nemokama LEGO® konstravimo instrukcijų programėle mažieji konstruotojai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelio skaitmeninę versiją savo išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
 • Aukščiausia kokybė – daugiau nei šešis dešimtmečius LEGO® konstravimo kaladėlės gamintos siekiant užtikrinti, kad kiekvieną kartą jos atsiskirtų vienodai.
 • Saugos užtikrinimas. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaivio nuotykiai 31117

Vaikams be galo patiks žaisti įspūdingą veiksmą kosmose su LEGO® Creator 3in1 Daugkartinio erdvėlaiv..

49.99€

 LEGO® Creator 3in1 Karališkasis tigras 31129

LEGO® Creator 3in1 Karališkasis tigras 31129

Trauk į džiungles ieškoti jaudinančių nuotykių su gyvūnais! Stebėk, kaip stiprus tigras patruliuoja ..

34.99€ 54.99€

 LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

LEGO® Creator 3in1 Bekelės bagis 31123

Pasiruošk šauniems nuotykiams su 3 skirtingomis transporto priemonėmis. Šok prie bekelės bagio vairo..

14.99€ 15.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras