LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

 • Prekės kodas: 10920
 • Detalių skaičius: 17
 • Išparduota!

  Kaina: 17.99€ 22.99€

Šis universalus „Disney“ Ledo šalies konstravimo žaislas mažyliams atveria žaidimų pasaulį ir lavinimosi galimybes. Žaismingas konstruojamas lavinamasis žaislas mažiems vaikams ir Ledo šalies gerbėjams! Pramogaudami mažyliai lavina pagrindinius įgūdžius. Jie dedasi Elza ir Olafu, o žaidimas vaidmenimis skatina emocinį lavinimąsi. Jie gali žaisti vaidmenimis įvairius scenarijus, pradedant arbatėle, baigiant slėpynėmis tarp ledo luitų, taip lavindami savo kūrybiškumą ir erdvės suvokimo įgūdžius. Kiekviena dalis yra patogi suimti ir prijungti smulkiomis rankutėmis, todėl vaikai gali perkonstruoti rinkinį, kad kurtų savo istorijas – tai labai praverčia vaizduotei ir smulkiosios motorikos įgūdžiams. LEGO® DUPLO® rinkiniai pradedantiesiems ir lavinamieji žaislai. Šie žavūs konstruojami žaidimo rinkiniai išsiskiria įžymiomis temomis, pažįstama aplinka, artimais personažais ir mažyliams pritaikytomis kaladėlėmis, kurios skatina ikimokyklinio amžiaus vaikų lavinimąsi kūrybiškomis pramogomis. Žaidimui pereinant nuo paprastų scenų vaidinimo iki išgalvotų istorijų žaidimo vaidmenimis, tėveliai gali drauge išgyventi įsimintinas akimirkas su savo vaikais.
 • Įkvepia išradingiems nuotykiams ir žaismingam mokymuisi su „Disney“ Elza ir Olafu iš populiariųjų filmų Ledo šalis. Pramogos prasideda vos atidarius dėžutę, o įgyti įgūdžiai praverčia visą gyvenimą!
 • „Disney“ Elza ir jos žavingas draugas senis besmegenis Olafas, žaidžia sniege ir stato ledo namelį! Su arbatinuku, karštuoju šokoladu ir pyragėliais ant stalo ši scena paruošta šauniai arbatėlei!
 • Vaikai gali atrasti išradingas pramogas su „Disney“ Elza ir Olafu. Žaisdami vaidmenimis nesibaigiančius nuotykius jie taip pat lavina savo kūrybiško mąstymo, smulkiosios motorikos, erdvinio suvokimo ir emocinius įgūdžius.
 • Puikus LEGO® rinkinys pradedantiesiems mažiesiems konstruktoriams ir „Disney“ Ledo šalies gerbėjams. Šis konstruojamas išradingas žaidimo rinkinys su saugiomis, mažyliams pritaikytomis dalimis, yra puiki Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 2 metų amžiaus.
 • Kadangi surinkto ledo namelio aukštis yra 12 cm, šis kerintis konstravimo žaidimo rinkinys yra pakankamai didelis rimtam žaidimui ir pakankamai mažas vaikams pasiimti su savimi.
 • Nereikia baterijų. Kadangi šis puikus lavinamasis žaislas varomas vien vaikų vaizduote, jis lavina kritinį mąstymą ir uždavinių sprendimo įgūdžius. Jis suteikia vaikams galią valdyti veiksmą... todėl pramogos niekada nesibaigia!
 • Išradingas žaidimas vaidmenimis prasideda vos atidarius dėžutę. Jam nereikalingas sudėtingas pasiruošimas, nereikia jungti smulkių dalių. Paprastos instrukcijos padeda vaikams iškart leistis į smagias pramogas ir užsiimti kūryba.
 • Supažindinkite ikimokyklinio amžiaus vaikus su gyvenimiškais scenarijais, pažįstamais personažais, mielais gyvūnais ir nevaržomomis pramogomis su LEGO® DUPLO® dovanomis vaikams – tai konstruojami žaidimo rinkiniai, kurie skatina kūrybišką žaidimą be griežtų taisyklių ir lavina vaikus.
 • LEGO® DUPLO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius reikalavimus. Dėl to jie puikiai pritaikyti suimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų!
 • „LEGO Group“ mėto, maigo, sukinėja, kaitina, lanksto, drasko ir tampo LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvieno mažojo konstruktoriaus DUPLO žaidimo rinkiniai atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO Stebuklinga Undinėlės valtis 10516

LEGO DUPLO Stebuklinga Undinėlės valtis 10516

Rinkinyje 2 figūrėlės: Undinėlė ir princas Pilies matmenys: aukštis - 18 cm, plotis - 12 cm..

19.99€

 LEGO® DUPLO® ugniagesių automobilis 10917

LEGO® DUPLO® ugniagesių automobilis 10917

Šis stumiamas Mano pirmasis ugniagesių automobilis suartina tėvelius su mažyliais konstruoti paprast..

4.49€ 4.99€

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu ma..

26.99€ 35.99€

LEGO® DUPLO® │ Disney Arielės povandeninė pilis 10922

LEGO® DUPLO® │ Disney Arielės povandeninė pilis 10922

Perkelkite mažuosius svajotojus į stebuklingą povandeninį pasaulį su žaviais Disney Undinėlės person..

26.99€ 34.99€

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis vienaragis 10953

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis vienaragis 10953

Nudžiuginkite mažylį su žaviu ir spalvingu LEGO® DUPLO® Mano pirmuoju vienaragiu (10953). Šis univer..

8.99€ 9.99€

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis gyvūnų traukinys 10955

LEGO® DUPLO® Mano pirmasis gyvūnų traukinys 10955

Juk visiems vaikams patinka gyvūnai, tiesa? Tad supažindinkite mažylius su gyvūnų karalyste su LEGO®..

17.99€ 19.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras