LEGO® DUPLO® Betmeno™ Šikšnosparnio ola™ 10919

  • Prekės kodas: 10919
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 33
  • Jau greitai

    Kaina: 31.49€ 39.99€

DŽOKERIS™ paspruko iš kalėjimo! Betmenui™ ir Robinui™ prireiks visų jūsų mažojo superherojaus galių, kad ji sugautų. Padėkite mažyliui išvažiuoti Betmeno automobiliu™ pro šikšnosparnio urvo landą, be to, pasisaugokite sprunkančio DŽOKERIO svaidomo žalio šliužo. Su šauniais personažais, įdomiomis istorijomis iš puikiu automobiliu šis smagus žaidimo rinkinys idealiai tinka betarpiškam mokymuisi.

Išradingas žaidimas vaidmenimis su Betmenu™, Robinu™ ir DŽOKERIU™

Išlaisvinkite savo mažojo superherojaus galias! Prisijunkite prie Betmeno™, Robino™ ir DŽOKERIO™ išradingų nuotykių ir lavinamojo žaidimo.

Kai DŽOKERIS™ pasprunka iš kalėjimo, jūsų mažasis superherojus suvienija jėgas su Betmenu™ ir Robinu™, kurie stengiasi jį sučiupti ir grąžinti ten, kur jam vieta. Tai atveria kelią nesibaigiančioms pramogoms, išradingam žaidimui vaidmenimis ir galimybę mažyliams įgyti supergalių! Lavinamasis žaislas su Betmenu ir Robinu LEGO® DUPLO® Betmeno Šikšnosparnio ola™ (10919) – universalus žaidimo rinkinys su Betmenu, Robinu ir DŽOKERIU, skirtas skatinti kūrybingam žaidimui ir padėti lavinti įgūdžius. Vairuodami žaislinį Betmeno automobilį™ mažyliai lavina savo smulkiosios motorikos įgūdžius. 3 personažų santykių žaidimas vaidmenimis padeda lavinti socialinius įgūdžius ir emocijas. Įžymūs personažai ir nesibaigiantis žaidimo vaidmenimis veiksmas Su mėgstamais superherojais ir superblogiuku, šauniais priedais ir fantastiškais automobiliais LEGO DUPLO Betmeno rinkiniai pradedantiesiems atveria mažyliams neišsemiamas lavinamojo žaidimo galimybes bei suteikia tėveliams progą patirti daugybę įsimintinų akimirkų su savo mažuoju superherojumi.

• LEGO® DUPLO® Betmeno™ Šikšnosparnio ola™ (10919) suderina lavinimąsi su veiksmo kupinais nuotykiais nepaprastai smagiame žaidimo rinkinyje, skirtame leisti pasireikšti jūsų mažojo superherojaus supergalioms! 
• Šikšnosparnio ola™ suteikia galimybę leistis į nuotykius su DŽOKERIU™, Betmanu™ ir Robinu™. Be to, pridedamas kalėjimas su užveriamais vartais ir šaunus žaislinis Betmeno automobilis™, įkvepiantis žaisti istorijoms kelyje. 
• Ikimokyklinio amžiaus vaikai pasitelkia savo smulkiosios motorikos ir problemų sprendimo įgūdžius, kad sučiuptų DŽOKERĮ™ ir grąžintų jį į kalėjimą. Tačiau su DŽOKERIO šliužo šaudykle ir greituoju Betmeno automobiliu™ istorijos baigtis gali būti netikėta! 
• Šiam smagiam žaislui mažyliams panaudoti elementai, patogūs suimti ir uždėti smulkiomis rankutėmis. Tai tobulas LEGO® rinkinys pradedantiesiems berniukams ir mergaitėms nuo 2 metų amžiaus, kuriems patinka mechaniniai žaislai. 
• Šikšnosparnio ola™ yra 14 cm aukščio, 22 cm pločio ir 9 cm gylio, o žaislinis Betmeno automobilis™ yra 12 cm ilgio. Kad atsivertų dar daugiau žaidimo galimybių, rinkinį galima lengvai sujungti su kitais LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniais. 
• Nereikia baterijų. Betarpiškos pramogos prasideda iškart ir žaisdami mažyliai lavina svarbiausius įgūdžius. 
• Pridedamos paprastos instrukcijos padeda tėveliams ir globėjams lengvai dalytis konstravimo džiaugsmu su savo mažyliu. 
• LEGO® DUPLO® Betmeno™ žaidimo rinkinius sudaro superherojai, superblogiukai, šaunūs priedai, fantastiškos transporto priemonės iš Betmeno filmų, kurie lavina mažylių įgūdžius ir padeda tėvams patirti įsimintinų akimirkų su savo vaikais. 
• LEGO® DUPLO® konstravimo rinkiniai yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais, nes jie atitinka aukščiausius pramonės standartus – taip jau yra nuo pat 1969 metų. 
• LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys yra kruopščiai išbandomos, kad kiekvienas mažojo konstruotojo DUPLO žaidimo rinkinys atitiktų aukščiausius planetoje saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

LEGO DUPLO® Marvel Superherojų laboratorija 10921

Sužadinkite kūrybiškumą ir įkvėpkite vaizduotę su šiuo universaliu superherojų konstravimo žaislu ma..

26.99€ 35.99€

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė 10940

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė 10940

LEGO® DUPLO® Marvel Žmogaus voro būstinė (10940) yra tobula dovana pradedančiajam superherojui. Su 3..

26.99€ 29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras