LEGO® DUPLO® │ Disney Arielės povandeninė pilis 10922

  • Prekės kodas: 10922
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 35
  • Išparduota!

    Kaina: 26.99€ 34.99€

Perkelkite mažuosius svajotojus į stebuklingą povandeninį pasaulį su žaviais Disney Undinėlės personažais. Mažyliai tyrinėdami Arielės povandeninę pilį atras undinėlės žaidimų aikštelę, kupiną smagių ypatybių ir žaidimo vaidmenimis galimybių. Pasupkite Arielę ir Flounder ant karuselės, žaiskite su čiuožyne, įsivaizduokite, kad skambinate metalofonu ir atrakinkite nuskendusią lobių skrynią!

Išradingo žaidimo vaidmenimis žaislas su Disney Ariele ir Flounder

• Perkelkite mažuosius svajotojus į povandeninį pasaulį, pilną smagių ypatybių ir žaidimo vaidmenimis nuotykių su Ariele ir Flounder iš Disney filmo Undinėlė.

LEGO® DUPLO® │ Disney Arielės povandeninė pilis (10922) linksmina ir moko mažylius, lavindama socialinius ir emocinius įgūdžius su undinėlės žaidimų aikštele, kupina smagių ypatybių ir žaidimo vaidmenimis istorijų. Lavinamasis žaidimas su Disney Undinėlė Šis universalus žaislas su populiariais filmo vaikams personažais Ariele ir Flounder, skirtas paskatinti išradingam žaidimui vaidmenimis ir padėti lavinti įgūdžius. Supant Arielę ir Flounder karusele mažyliai mankština smulkiosios motorikos įgūdžius. Be to, galima žaisti su čiuožyne, groti įsivaizduojamą muziką metalofonu ir atidaryti nuskendusią lobių skrynią. Vaikų mylimi personažai juos sužavėsiančioje aplinkoje LEGO® DUPLO® │ Disney konstravimo žaislai su pažįstamomis figūrėlėmis, žaviomis vietovėmis ir gausybe smagių ypatybių puikiai supažindina ikimokyklinio amžiaus vaikus su žaismingu mokymusi bei suteikia tėvams ir globėjams galimybę kaip jų mažieji Disney gerbėjai įgyja vis naujų įgūdžių.

• Perkelkite mažylius į povandeninį pasaulį, pilną smagių ypatybių ir žaidimo vaidmenimis nuotykių su Ariele ir Flounder iš Disney filmo Undinėlė. Skirtas lavinti ir įkvėpti ne tik undinėlėms, bet ir žmonėms! 
• Be galo mylimi filmų vaikams personažai Arielė ir Flounder paskatins ir padės mažyliams lavinti emocijas, o žaidimų aikštelėje gausu šaunių ypatybių bei priedų, kurie įkvėps žaisti vaidmenimis istorijas. 
• Supdami Arielę ir Flounder ant karuselės, žaisdami su čiuožyne, įsivaizduodami, kad skambina metalofonu ir atrakindami nuskendusią lobių skrynią, vaikai lavina smulkiosios motorikos ir kūrybiško mąstymo įgūdžius! 
• Šį universalų žaidimo rinkinį ikimokyklinio amžiaus vaikams sudaro elementai, kuriuos patogu suimti ir uždėti smulkiomis rankutėmis. Puiki Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios metų dienos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 2 metų amžiaus. 
• LEGO® DUPLO® │ Disney Arielės povandeninė pilis (10922) yra 28 cm aukščio, 20 cm pločio ir 13 cm gylio bei lengvai derinama su kitais DUPLO žaidimo rinkiniais, kad atsivertų dar daugiau išradingo žaidimo galimybių. 
• Nereikia baterijų. Betarpiškas žaidimas, kuriam nereikia baterijų stimuliuoja, įtraukia ir linksmina mažylius, suteikia begalę progų lavinti įgūdžius, nes pramogos yra varomos vien jų pačių vaizduote. 
• Naudodamiesi paprastomis pridedamomis instrukcijomis tėvai ir globėjai gali dalytis šio konstravimo rinkiniu džiaugsmu su savo mažyliu. Be to, skirtingus elementus galima perdėlioti, sukuriant vis naujas žaidimo galimybes. 
• LEGO® DUPLO® │ Disney žaidimo rinkiniai yra skirti įkvėpti ikimokyklinio amžiaus vaikams populiariais filmų personažais pažįstamoje aplinkoje, o tėveliai ir globėjai gali padėti savo vaikams ugdyti vis naujus įgūdžius. 
• LEGO® DUPLO® konstravimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! 
• LEGO Group mėto, kaitina, maigo, sukinėja ir analizuoja LEGO® DUPLO® kaladėles ir dalis, kad įsitikintų, jog kiekvieno mažojo konstruktoriaus DUPLO žaidimo rinkiniai atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos ir kokybės standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO DUPLO Stebuklinga Undinėlės valtis 10516

LEGO DUPLO Stebuklinga Undinėlės valtis 10516

Rinkinyje 2 figūrėlės: Undinėlė ir princas Pilies matmenys: aukštis - 18 cm, plotis - 12 cm..

19.99€

LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

LEGO® DUPLO® Elzos ir Olafo arbatėlė 10920

Šis universalus „Disney“ Ledo šalies konstravimo žaislas mažyliams atveria žaidimų pasaulį ir lavini..

17.99€ 22.99€

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

LEGO® DUPLO® Modulinis žaislinis namas 10929

Visiems vaikams patinka žaisti namus ir dėtis mama arba tėčiu. O su šiuo paprastu konstruoti, atviru..

53.99€ 69.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras