LEGO® DUPLO® Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūra 10952

  • Gamintojas: LEGO DUPLO
  • Prekės kodas: 10952
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 97
  • Išleidimo metai: 2021
  • Išparduota!

    Kaina: 53.99€ 74.99€

LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktorius ir ūkio gyvūnų priežiūros (10952) rinkinys yra žaismingai lavinantis ūkis ikimokyklinio amžiaus vaikams. Tai idealus lavinamasis žaislas mažyliams, kuriems patinka gyvūnai arba traktoriai. Žaidimo ir lavinimosi ūkis mažyliams LEGO DUPLO ūkis yra kupinas lavinamųjų pramogų. Jį sudaro ūkio pastatai ir traktorius bei paršelis, avis, arklys, šuo, višta, gaidys ir karvės, kuriems reikia priežiūros. Mažyliams žaidžiant įvairius ūkio darbus, jie lavina motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas. Pasibaigus dienai metas guldyti gyvūnus miegoti, o rytoj pramogos vėl prasidės iš naujo! Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

  • LEGO® DUPLO® Town Tvartas, traktoriaus ir ūkio gyvūnų priežiūros (10952) žaidimo rinkinys yra kupinas žaidimo ir lavinimosi galimybių mažyliams, kuriems patinka gyvūnai ir ūkio mašinos. Su traktoriumi, paršeliu, avimi, arkliu, šunimi, višta, gaidžiu, 2 karvėmis, 4 LEGO® DUPLO® figūrėlėmis, konstruojamu tvartu, tikrovišku šieno ryšuliu ir daugybe šaunių priedų. Vaikai lavina smulkiosios motorikos ir socialinius įgūdžius bei pažįsta emocijas ir išradingai mąsto, žaisdami smagius ūkio darbus, pvz., šerdami gyvūnus ir jodinėdami arkliu. Puiki Kalėdų, švenčių, gimtadienio arba netikėta dovana mažiesiems ūkininkams nuo 2 metų amžiaus ir gyvūnų mylėtojams, traktorių gerbėjams ar tiesiog smalsiems vaikams. Tvartas yra 23 cm aukščio, 20 cm pločio ir 11 cm gylio. Šį žaidimo rinkinį galimą konstruoti įvairiais būdais ir derinti su kitais LEGO® DUPLO® ūkio žaislais. Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su modeliais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui. Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai pasižymi mažyliams pritaikytomis ypatybėmis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su mažyliais. LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, susukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina reiklius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LE..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Arklidės ir ponių priežiūra 10951

LEGO® DUPLO® Arklidės ir ponių priežiūra 10951

LEGO® DUPLO® Town LEGO® DUPLO® Town Arklidžių ir ponių priežiūros (10951) rinkinyje yra visko, ko m..

26.99€ 31.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras