LEGO® DUPLO® Town Daugkartinio erdvėlaivio misija 10944

  • Gamintojas: LEGO DUPLO
  • Prekės kodas: 10944
  • Amžius: 2+
  • Detalių skaičius: 23
  • Išparduota!

    Kaina: 19.99€

Nudžiuginkite mažylį LEGO® DUPLO® Town Daugkartinio erdvėlaivio misija (10944) ir stebėkite, kaip tobulėja jo įgūdžiai.

Lavinamasis kosminės raketos žaislas vaikams
Šis vaikams pritaikytas kosminis žaislas turi viską. Konstruodami kosminį laivą, iškeldami į kosmosą astronautus ir kurdami nesibaigiančias atradimų istorijas, mažieji astronautai leidžiasi į nevaržomų nuotykių visatą bei žaidžia su tėvais ir draugais. O savo vaizduotės pastangomis atsiplešiant nuo Žemės paviršiaus, lavinamas mąstymas, erdvinis suvokimas ir smulkioji motorika.

Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams
LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

  • Nudžiuginkite jaunąjį astronautą LEGO® DUPLO® Daugkartinio erdvėlaivio misija (10944). Šis universalus žaidimo rinkinys įkvepia nesibaigiančiam išradingam žaidimui vaidmenimis ir skatina fizinį bei protinį lavinimąsi. Astronauto ir astronautės figūrėlėmis, konstruojamu daugkartiniu erdvėlaiviu su atidaromu korpusu ir besisukančiais ratais, judinamomis kopėčiomis ir vežimėliu su ratais ir besisukančiu radaru. Atrasdami neaprėpiamą nevaržomo žaidimo visatą, vaikai lavina mąstymą, erdvinį suvokimą ir smulkiosios motorikos įgūdžius. Šis mažyliams pritaikytas erdvėlaivis taps fantastiška staigmena ikimokyklinio amžiaus vaikams nuo 2 metų. Tai – puiki gimtadienio, Kalėdų arba šventinė dovana vaikams. 20 cm aukščio, 15 cm pločio ir 9 cm gylio. Žaidimo rinkinį galima konstruoti įvairiais būdais, be to, jis lengvai dera su kitais LEGO® DUPLO® Town žaislais. Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su modeliais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui. Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su savo mažyliais. LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų! LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, šildomos, traiškomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos tenkina reiklius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® DUPLO® Povandeninis nuotykis 10910

LEGO® DUPLO® Povandeninis nuotykis 10910

Mėgaukitės vaizduotę lavinančiu žaidimu su savo mažyliu ir padėkite jam ugdyti pagrindinius įgūdži..

19.99€ 21.99€

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mikio ir Minės gimtadienio traukinys 10941

LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mikio ir Minės gimtadienio traukinys 10941

Stilingai atšvęskite mažylio gimtadienį su žaviu LEGO® DUPLO® ǀ Disney Mikio ir Minės gimtadienio tr..

26.99€ 34.99€

 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LE..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Town Lėktuvo ir oro uostas 10961

LEGO® DUPLO® Town Lėktuvo ir oro uostas 10961

Kasdien perkelkite mažylio vaizduotę vis į kitą šalį su LEGO® DUPLO® Town Lėktuvo ir oro uosto (1096..

29.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras