LEGO® DUPLO® Town Nuotykių su šeimos nameliu ant ratų 10946

 • Gamintojas: LEGO DUPLO
 • Prekės kodas: 10946
 • Amžius: 2+
 • Detalių skaičius: 30
 • Išparduota!

  Kaina: 29.99€

LEGO® DUPLO® Town Nuotykių su šeimos nameliu ant ratų (10946) žaislas kupinas veiklos ir lavinimosi galimybių, kuriomis tėvai gali dalytis su vaikais.

Smagus šeimos išvykos žaidimas vaidmenimis
Išsiruoškite į išvyką miške su savo mažyliu ir kartu imkitės smagios veiklos su visa šeima. Kelioniniame autobusiuke su nuimamu stogu, kad būtų lengva pasiekti vidų, telpa 3 draugiškos figūrėlės. Mantą galima sukrauti ant stogo, kad būtų smagiau vairuoti autobusiuką, saugant krovinį. Medžiaginę palapinę galima pastatyti lengvai ir greitai. Taip pat pridedama kanoja nuotykiams upėje ir laužas, prie kurio gali susėsti ir dainuoti, pritariant gitarai, visa šeima. Nepamirškite įamžinti šeimos išvykos akimirkų fotoaparatu!

Betarpiški lavinamieji žaislai mažyliams
LEGO DUPLO žaislai suteikia ikimokyklinio amžiaus vaikams nevaržomų, saviraiškos ir džiaugsmo kupinų pramogų. Su DUPLO žaidimo rinkiniais tėvai gali padėti mažiems vaikams mokytis naujų įgūdžių, žaisdami drauge.

 • LEGO® DUPLO® Town Nuotykiai su šeimos nameliu ant ratų (10946) yra spalvingas žaidimo rinkinys, kupinas smagios šeimyninės veiklos ir lavinimosi galimybių, kuriomis tėvai gali dalytis su vaikais.
 • Su 4 DUPLO® figūrėlėmis – vyru, moterimi, mergaite ir berniuku – stovyklautojų furgonu su besisukančiais ratais ir nuimamu stogu, medžiagine palapine, kanoja ir smagiais priedais.
 • Vaikams žaidžiant išradingus nuotykius išvykoje, jie lavina smulkiosios motorikos įgūdžius ir mokosi branginti smagiai su šeima leidžiamą laiką.
 • Šis veiklos kupinas žaidimo rinkinys suteikia neišsemiamas galimybes žaismingai mokytis vaikams nuo 2 metų amžiaus ir kartu su tėvais siekti lavinimosi aukštumų.
 • 14 cm aukščio, 7 cm pločio ir 9 cm gylio, nors žaidimo rinkinį galimą konstruoti įvairiais būdais, be to, jis lengvai dera su kitais LEGO® DUPLO® žaislais.
 • Konstravimo instrukcijas sudaro smagi iliustruota istorija su elementais iš rinkinio, kuri suteiks papildomo džiaugsmo kūrybiškam konstravimui ir išradingam žaidimui.
 • Visi LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai yra meistriškai suprojektuoti su išradingomis funkcijomis, skatinančiomis nevaržomą lavinamąjį žaidimą, kuriuo tėvai gali dalytis su savo mažyliais.
 • LEGO® DUPLO® žaidimo rinkiniai atitinka griežčiausius pramonės kokybės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – taip jau yra nuo pat 1969 metų.
 • LEGO® DUPLO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų reiklius vaiko saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

LEGO® DUPLO® Picos kioskas 10927

Džiaukitės žaidimu vaidmenimis su pica! LEGO® DUPLO® Picos kioskas yra idealus pirmasis konstravimo ..

8.99€ 9.99€

 LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

LEGO® DUPLO® Town Ūkio traktoriaus ir gyvūnų priežiūros 10950

Parodykite mažyliams, kaip smagu važinėtis traktoriumi, rūpintis gyvūnais ir išradingai žaisti su LE..

17.99€ 19.99€

LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai 10947

LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai 10947

LEGO® DUPLO® Town Lenktyniniai automobiliai (10947) yra spalvingas trasos žaidimo rinkinys, kupinas ..

40.99€ 44.99€

LEGO® DUPLO® Automobilių garažas ir plovykla 10948

LEGO® DUPLO® Automobilių garažas ir plovykla 10948

Ieškote žaislinio automobilio, kuris lavintų mažylių konstravimo įgūdžius ir vaizduotę? Visapusiškam..

89.99€ 99.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras