LEGO® Architecture Baltieji rūmai 21054

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 21054
 • Amžius: 18+
 • Detalių skaičius: 1483
 • Išleidimo metai: 2020
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 99.99€ 119.99€

Esate užsiėmę. Atrodo, kad nuolat skubate. Tad atradę laisvą akimirką mėgstate įkrauti savo baterijas susitelkdami į smagią, kūrybišką veiklą. Būtent tai suteikia Baltųjų rūmų konstravimas iš LEGO® kaladėlių.

Grožėkitės detalėmis
Šis rankas ir protą miklinantis konstravimo projektas suteiks jums galimybę atkurti neoklasicistinės prezidento rezidencijos kolonas ir kolonadas, jungiančias rytinį ir vakarinius sparnus su aplinkiniais sodais ir fontanu. Šį LEGO Architecture Baltųjų rūmų modelį (21054) galima padalyti į 3 dalis nuodugnesnei apžiūrai, be to, jis turi LEGO kaladėlę su įrašu „The White House“ įkvepiančiai puošmenai vainikuoti.

LEGO rinkiniai gyvenimo būdui
Pabėkite nuo kasdienės rutinos ir išjunkite kasdienį stresą, kurdami šį stilingą modelį, kuris puikiai atrodys tiek namuose, tiek biure. Tai – dalis LEGO konstravimo rinkinių kolekcijos, skirtos suaugusiesiems, kurie domisi menu, dizainu, architektūra ir populiariąja kultūra, todėl ji gali tapti puikia dovana sau arba jūsų artimiesiems.

 • Šis LEGO® Architecture kolekcinis Baltųjų rūmų modelis (21054) nuosekliai atkuria šių pasaulinio garso rūmų, kuriuose nuo pat 1800 metų dirbo ir gyveno Jungtinių Valstijų prezidentai, neoklasicistinį dizainą ir spindesį.
 • Grožėkitės šiuo LEGO® konstravimo rinkiniu suaugusiesiems, kuris pasižymi tokiomis detalėmis, kaip pagrindine būstine, vakariniu sparnu, rytiniu sparnu ir jungiamosiomis Baltųjų rūmų kolonadomis bei Rožių sodu ir Jacqueline Kennedy sodu.
 • Modelį galima lengvai padalyti į3 dalis nuodugnesnei architektūrinių detalių apžiūrai. Be to, jis turi LEGO kaladėlę su įrašu „The White House“ įkvepiančiai puošmenai vainikuoti.
 • Jei kada lankėtės arba svajojote pamatyti Baltuosius rūmus, esančius adresu 1600 Pennsylvania Avenue, Vašingtone, arba jums tiesiog patinka kelionės, architektūra, istorija ir dizainas, šis kūrybiškas konstravimo rinkinys skirtas būtent jums.
 • 11 cm aukščio, 47 cm pločio ir 20 cm gylio konstruojamas LEGO® Architecture modelis taps įspūdinga namųarba biuro puošmena. Be to, tai puiki dovana kūrybingiems draugams.
 • Nereikia jokių baterijų – šis stilingas rankdarbių projektas yra skirtas Baltiesiems rūmams atkurti iš LEGO® kaladėlių, įtraukiantis jus į įdomią veiklą, kuri atpalaiduoja ir suteikia naujų jėgų.
 • Su aiškiomis instrukcijomis, kurios padės užtikrintai konstruoti net pradedantieji LEGO® konstruotojai, ir su solidžiu bukletu apie Baltųjų rūmų istoriją (tik anglų kalba. Atsisiųskite kitomis kalbomis iš LEGO.com/architecture).
 • Šis konstravimo rinkinys suaugusiesiems yra dalis įkvepiančių LEGO® modelių rinkinių kolekcijos, skirtos jums, patyrusiems konstruotojams, ieškantiems naujo kūrybinio projekto.
 • LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir sujungimą bei lengvą atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
 • LEGO® kaladėlės ir dalys uoliai tikrinamos, siekiant užtikrinti, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus, todėl ši Baltųjų rūmų miniatiūra yra ne tik graži, bet ir tvirta.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Architecture Robie House 21010

LEGO® Architecture Robie House 21010

Šis LEGO rinkinukas - maža realaus statinio kopija. Matmenys: aukštis - 11cm, plotis - 42cm..

549.99€

LEGO® Architecture San Franciskas 21043

LEGO® Architecture San Franciskas 21043

Atkurk didingą San Fransisko architektūrą su šiuo nuostabiu 21043 „LEGO® Architecture Skyline“ kol..

49.99€ 59.99€

LEGO® Architecture Trafalgaro Aikštė 21045

LEGO® Architecture Trafalgaro Aikštė 21045

Perteikite istorinės Londono vietos dvasią su „LEGO® Architecture“ 21045 rinkiniu „Trafalgaro Aikš..

79.99€ 99.99€

LEGO® Architecture Empire State Building 21046

LEGO® Architecture Empire State Building 21046

Pakelkite savo LEGO konstravimo įgūdžius į aukštesnį lygį su šiuo „LEGO Architecture“ 21046 rinkin..

99.99€ 119.99€

LEGO® Architecture Dubajus 21052( rinkinys su lengvai pažeista pakuote)

LEGO® Architecture Dubajus 21052( rinkinys su lengvai pažeista pakuote)

Dubajus didžiuojasi įspūdingiausiais pastatais pasaulyje. Nuo šiol jo gyventojai, turistai ir visi ..

59.99€ 74.99€

 LEGO® Architecture Tadžmahalas 21056

LEGO® Architecture Tadžmahalas 21056

Sukonstruokite įspūdingiausią architektūrinį paminklą meilei su šiuo žavingu kolekciniu Tadžmahalo m..

109.99€ 119.99€

LEGO® Architecture Londonas 21034

LEGO® Architecture Londonas 21034

Įkūnyk Londono architektūrinę dvasią su šiuo nuostabiu rinkiniu, kurio kerintį miestovaizdį sudaro ž..

39.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras