LEGO® Pakalikai Gru laboratorijoje 75546

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 75546
  • Amžius: 4+
  • Detalių skaičius: 87
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 19.99€

Ar esi pasiruošęs išradingam žaidimui su LEGO® rinkiniu Pakalikai Gru laboratorijoje? Pakalikai padėjo transformuoti Gru rūsį į laboratoriją. Dabar jie ketina pramogauti. Stebėk, kaip jie krečia išdaigas, slidinėdami ant bananų ir išbandydami, kaip jų automobilis pašoka nuo rampos. Pažiūrėk, ar jiems pavyks automobiliu atsitrenkti į tvorą!

Kūrybiškas žaidimas su LEGO® Minions

LEGO® rinkinyje Pakalikai Gru laboratorijoje vaikai atras daugybę įdomybių. Su Kevin ir Otto pakalikų figūrėlėmis kūrybiškos pramogos niekad nesibaigs.

Tegul pakalikų gerbėjai pramogauja su savo mėgstamais personažais Gru rūsyje. Su šiuo LEGO® laboratorijos rinkiniu Pakalikai Gru laboratorijoje (75546) jie patirs begalę pramogų Gru slėptuvėje. Pramogos tęsiasi žaidžiant su pakalikų figūrėlėmis ir priedais, atkuriant scenas iš filmo: „Pakalikai 2“. Įkvėpkite jaunuosius išradėjus Šiame rinkinyje vaikai atras daugybę įdomybių. Jiems patiks stebėti, kaip pakalikų figūrėlės leidžiasi čiuožyne ir išbando sukonstruotą automobilį šokinėdami per rampą. Su Otto ir Kevin pakalikų figūrėlėmis, tvoros ir įrankių priedais bei žaisliniais bananais be galo lengva įsitraukti į kūrybišką žaidimą. Malonu konstruoti Šis LEGO 4+ rinkinys suteikia vaikams nuo 4 metų amžiaus smagų būdą mokytis konstruoti. O su Instructions PLUS konstruoti šį modelį bus dar smagiau. Šios instrukcijos, pasiekiamos LEGO Life programėlėje, turi priartinimo bei pasukimo įrankius, padedančius konstruoti savarankiškai.

• Vaikams kuriems patinka pakalikų filmai ir žaislai, patiks šis LEGO® žaidimo rinkinys Pakalikai Gru laboratorijoje (75546). Šis pakalikų žaislinis rinkinys yra ideali gimtadienio dovana vaikams nuo 4 metų amžiaus.
• Pakalikų gerbėjai smagiai pramogaus atkurdami scenas iš filmo „Pakalikai: 2“. Kevino ir Oto pakalikų žaislinės figūrėlės atveria daugybę galimybių žaidimui vaidmenimis ir sukonstravus modelį.
• Dėl daugybės smagių detalių šis puikus žaidimo rinkinys atveria galimybę kūrybiškai pramogauti. Vaikai gali padėti pakalikams čiuožti į rūsį, išbandyti, kaip jų automobilis peršoka per rampą arba sukti skalbyklės būgną jungikliu.
• Šis rinkinys yra puiki gimtadienio dovana. LEGO® 4+ rinkiniai yra smagus būdas vaikams išmokti konstruoti ir įgyti pasitikėjimo konstruojant pagal paprastas instrukcijas.
• Šis žaislinės laboratorijos konstravimo rinkinys su pakalikų figūrėlėmis yra 8 cm aukščio, 17 cm pločio ir 13 cm gylio, tad idealiai tinka vaikams, mėgstantiems žaisti vaidmenimis su pakalikų žaislais.
• Varoma vaikų vaizduote. Šiam žaisliniam pakalikų rinkiniui nereikia jokių baterijų.
• Šis rinkinys puikiai tik vaikams nuo 4 metų amžiaus. Su „Instructions PLUS“ net mažiausieji konstruktoriai gali pajusti pasididžiavimą konstruodami savarankiškai.
• Kiekvienas LEGO® pakalikų žaidimo rinkinys skatina vaikus žaisti vaidmenimis iš filmo „Pakalikai 2“. Tai geriausias pasirinkimas, jei ieškote gimtadienio dovanos vaikams, kuriems patinka žaisliniai pakalikai Kevinas ir Oto. LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka aukščiausius pramonės standartus ir „LEGO Group“ kokybės kriterijus. Taip užtikrinama, kad jie visi yra kokybiški, suderinami ir lengvai susijungia bei atsiskiria kiekvieną kartą.
• LEGO® Minions kaladėlės ir dalys nuodugniai tikrinamos, kad kiekvienas žaidimo rinkinys atitiktų aukščiausius pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Minions Nepavejamo motociklo gaudynės 75549

LEGO® Minions Nepavejamo motociklo gaudynės 75549

Padovanokite mažajam gerbėjui veiksmo kupiną pasivažinėjimą su šiuo LEGO® Minions Nepavejamo motoci..

19.99€ 24.99€

LEGO® Minions Konstruojami pakalikai ir jų irštva 75551

LEGO® Minions Konstruojami pakalikai ir jų irštva 75551

Vaikus, kuriems patinka pakalikai, be galo nudžiugins šis LEGO® konstravimo žaislas vaikams (75551..

49.99€ 59.99€

LEGO® Minions Pakalikas pilotas treniruotėje 75547

LEGO® Minions Pakalikas pilotas treniruotėje 75547

Pakilk į dangų su LEGO® pakalikais Bobu ir Stiuartu. Jie siekia išgelbėti Gru ir skrenda lėktuvu į n..

34.99€

LEGO® Minions  Pakalikų kung fu kova 75550

LEGO® Minions Pakalikų kung fu kova 75550

Dalyvauk pakalikų kung fu treniruotėje ir ceremonijose LEGO® Pakalikų kung fu kovoje. Pirmiausia pak..

39.99€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras