LEGO Friends Emma mados kubelis 41668

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 41668
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 58
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 9.99€

Ieškote LEGO® dovanos, kuri nudžiugintų mažuosius mados gerbėjus? LEGO Friends Emma mados kubelis (41668) yra nešiojamas žaidimo rinkinys, kuris neleis nuobodžiauti kūrybingiems ir išradingiems vaikams kelionėse. Šio kubelio viduje yra LEGO Friends Emos minilėlytė ir vienos iš keturių spalvų žaislinis paukštis vaikams.

Mados pramogos kelyje
Šis nešiojamas žaislas yra pakankamai mažas, kad tilptų į kuprinę, todėl jis padės vaikams žaisti drabužių modeliavimą ilgose kelionėse. Visos dalys prisitvirtina prie pagrindo, todėl šis LEGO Friends rinkinys idealiai tinka kelionėms. Kadangi jis pakankamai mažas įsimesti į mokyklinę kuprinę, vaikai gali išradingai žaisti su draugais per pertrauką.

Žaidimas pagal pomėgius
Supažindinkite vaikus su populiariais LEGO Friends kubeliais, žaislinių gyvūnų rinkiniais, kurie padeda mažiesiems puoselėti meilę gyvūnams, kad ir kur jie būtų! Šių patogių greitam žaidimui pritaikytų žaislų beveik nereikia konstruoti, todėl pramogos prasideda iš karto.

 • Padovanokite LEGO® išradingų kelioninių žaidimų su Emma mados kubelio (41668) rinkiniu. Vaikai gali žaisti, kad kuria naują drabužį, semdamiesi įkvėpimo iš Emos augintinio paukščio.
 • Žavios siuvimo reikmenų maišelio formos dėžutėje yra LEGO® Friends Emos minilėlytė, miela atsitiktinės spalvos paukščio figūrėlė ir gausybė priemonių kūrybai, kad vaikams būtų lengviau įsitraukti į išradingą žaidimą.
 • Vaikai gali pramogauti su tvirtais kūrybiškais žaislais išėmę arba neišėmę jų iš kubelio arba juos susidėti kelionei ir piešti menamus brėžinius bei siūti siuvamąja mašina.
 • Lengvai konstruojami šio gyvūnų žaidimo rinkinio modeliai – tai puikus būdas supažindinti berniukus ir mergaites su LEGO® Friends pasauliu. Šis žaislas taps puikiu atlygiu, arba gimtadienio dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus.
 • Kubelis yra 7 cm aukščio ir 7 cm pločio, todėl taps smagia stalo puošmena pradedantiesiems dizaineriams dėl jo mielos siuvimo maišelio formos.
 • Supažindinkite vaikus su Hartleiko miesto pasauliu – smagių užduočių ir tikros draugystės vieta, kur vaikai gali puoselėti savo pomėgius su personažais, kurie yra tokie pat kaip jie patys.
 • Šio naujojo žaislo konstravimo komponentai atitinka griežčiausius pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir patikimą sujungimą bei atskyrimą visuomet – nuo pat 1958 metų.
 • Šio LEGO® Friends rinkinio kaladėlės ir komponentai yra išbandomi maksimaliai, siekiant įsitikinti, kad jie atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® Friends Emos dalmatino kubelis 41663

LEGO® Friends Emos dalmatino kubelis 41663

Ieškote smagaus atlygio LEGO® mažiesiems? LEGO Friends Emos dalmatino kubelio (41663) žaislas yra n..

8.99€ 9.99€

LEGO® Friends Andrėjos triušio kubelis 41666

LEGO® Friends Andrėjos triušio kubelis 41666

Pažįstate, mažųjų gyvūnų mylėtojų, kurie nusipelnė dovanos? Padovanokite jiems LEGO® Friends Andrėj..

8.99€ 9.99€

 LEGO® Friends Olivia žaidimų kubelis 41667

LEGO® Friends Olivia žaidimų kubelis 41667

Pažįstate kūrybingą vaiką, kuris dievina vaizdo žaidimus? Nudžiuginkite juos LEGO® Friends Olivia ža..

9.99€

 LEGO® Friends Mia futbolo kubelis 41669

LEGO® Friends Mia futbolo kubelis 41669

Pelnykite taškus su mažuoju sporto gerbėju. Padovanokite jiems naują žaislą, kuris jiems neabejotina..

9.99€

 LEGO® Friends Stephanie baleto kubelis 41670

LEGO® Friends Stephanie baleto kubelis 41670

Apdovanokite baletą mylinčius vaikus Stephanie baleto kubeliu (41670). Šio nešiojamo žaidimų rinkini..

9.99€

LEGO® Friends Andrea plaukimo kubelis 41671

LEGO® Friends Andrea plaukimo kubelis 41671

Pažįstate sportišką vaiką, kuris nusipelnė dovanos? Padovanokite jiems LEGO® Friends Andrea plaukimo..

9.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras