LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacija 60302

 • Gamintojas: LEGO
 • Prekės kodas: 60302
 • Amžius: 6+
 • Detalių skaičius: 525
 • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

  Kaina: 79.99€ 99.99€

Šis kelių modelių LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacijos (60302) žaidimo rinkinys yra kupinas nuostabių ypatybių, įskaitant šaunų sraigtasparnį su gerve, vikšrinę transporto priemonę, savanos aplinką su nuošliaužos funkcija ir veterinarinę stotį. Pakanka pridėti žaislinius dramblius, krokodilus, beždžionę ir pagalbos komandą, kad prasidėtų ištisos valandos smagių gyvūnų gelbėjimo pramogų.

Puiki konstravimo ir žaidimo patirtis vaikams nuo 6 metų amžiaus
Šio LEGO City rinkinio dėžutėje rasite aiškias konstravimo instrukcijas. Arba galite atsisiųsti Instructions PLUS nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions, skirtoje išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su nuostabiais priartinimo ir pasukimo įrankiais padeda vaikams mikliai tapti tikrais konstravimo meistrais!

Įtraukite vaikus į veiksmo sūkurį
LEGO City laukinės gamtos žaidimo rinkinius sudaro pažįstami gyvūnai, tikroviška aplinka, detalios transporto priemonės ir įkvepiantys personažai, kurie skatina išradingai žaisti. Istorijos ir scenarijuose, kurie smagiai ir intriguojančiai atspindi gyvenimą, vaikai tampa kasdieniais didvyriais.

 • Šis LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacijos (60302) žaidimo rinkinys yra kupinas įspūdingų funkcijų, pažįstamų gyvūnų figūrėlių ir įkvepiančių personažų nesibaigiančiam laukinės gamtos gelbėjimo žaidimui vaidmenimis.
 • Jame yra visko, ko vaikams reikia norint sukonstruoti sraigtasparnį su gerve, vikšrinę transporto priemonę, veterinarinę stotį, savanos aplinką su nuošliaužos funkcija bei dramblio, drambliuko, gyvatės ir 2 beždžionių figūrėlės bei 4 minifigūrėlės.
 • Paspaudę svirtį vaikai nuverčia medį ir akmenis. Sraigtasparnis turi veikiančią gervę, besisukančius sraigtus ir krovinių skyrių. Vikšrinė transporto priemonė turi nuimamą vilkimo grandinę ir krovinių skyrių.
 • Aukščiausios klasės gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana vaikams nuo 6 metų amžiaus. Derinkite šį žaidimo rinkinį su kitais LEGO® City laukinės gamtos serijos modeliais, kad veiksmo ir nuotykių laukinėje gamtoje būtų dar daugiau.
 • Šio LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų operacijos žaidimo rinkinio sraigtasparnis su gerve yra 12 cm aukščio, 35 cm ilgio ir 31 cm pločio.
 • LEGO® priedus sudaro žaislinis didinamasis stiklas, bananas, įtvaras beždžionei, puodelis, įvairūs laboratorijos reikmenys ir krokodilo kiaušinis.
 • Su paprastomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalimi. Šis interaktyvus konstravimo vadovas padeda vaikams tapti konstravimo meistrais!
 • LEGO® City laukinės gamtos žaidimo rinkiniui perkelia vaikus į veiksmo sūkurį, padeda jiems įgyti daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir lavinti pagrindinius įgūdžius, smagiai žaidžiant istorijas ir scenarijus, kurie vaizduoja gyvenimą.
 • Visi LEGO® City konstravimo rinkinių komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą.
 • LEGO® City kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų visureigis 60286

LEGO® City Paplūdimio gelbėtojų visureigis 60286

Nudžiuginkite kasdienius herojus nesibaigiančiomis smagiomis pramogomis su šiuo LEGO® City Paplūdimi..

8.99€ 9.99€

LEGO® City Lenktyninio bagio transporteris 60288

LEGO® City Lenktyninio bagio transporteris 60288

Šis LEGO® City Lenktyninio bagio transporterio (60288) žaidimo rinkinys, kurį sudaro visureigis su p..

17.99€ 19.99€

 LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigis 60301

LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigis 60301

Su šiuo LEGO® City Laukinės gamtos gelbėtojų visureigio (60301) žaidimo rinkiniu, kurį sudaro LEGO C..

34.55€ 49.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras