LEGO® Apsėstas namas 10273

  • Gamintojas: LEGO
  • Prekės kodas: 10273
  • Amžius: 18+
  • Detalių skaičius: 3231
  • Šią prekę paprastai pristatome per 1-3 d.d.

    Kaina: 249.99€

Ar išdrįsite įžengti į šiurpiausią apsėstą namą? Ši betarpiška konstravimo užduotis padės atitrūkti nuo kasdienybės ir su malonumu pasinerti į įtraukiantį, kūrybišką užsiėmimą. Už kiekvieno kampo jūsų lauks nepaprastai detalūs šiurpuliukai ir išgąstis, įskaitant laisvo kirtimo atrakcioną, užkeiktą paveikslą, apsėstas paradines duris ir ne tik. Sukonstruotas apsėstas namas taps šiurpia ir intriguojančia namų puošmena.

Mėgaukitės šiurpuliukus keliančiu konstravimu

Atitrūkite nuo realybės užeidami į paslaptingą Barono namą su šiuo įtraukiančiu LEGO® Apsėsto namo konstravimo projektu suaugusiems.

Jei jums patinka vaiduokliai, pamėklės ir pabaisos po lova, turime kai ką kaipt tik jums – LEGO® Apsėstą namą (10273). Atsipūskite nuo kasdienybės ir patirkite fantastiškų dalykų su šiuo stulbinančiu konstravimo projektu, kupinu šiurpuliukų ir išgąsčio. Baugiai puikios detalės įkvepia istorijai gyvybės Neskubėdami sukonstruokite šį įspūdingą apsėsto namo modelį ir apžiūrėkite visas jo viduje slypinčias kruopščias smulkmenas. Namas atsidaro, todėl lengva tyrinėti jo vidų, kur rasite veikiantį laisvo kritimo atrakcioną bei automatines duris bokšto viršuje. Stebėkite kaip baugiai pačios užsidaro apsėstos paradinės durys. Papildykite LEGO Powered Up komponentais (parduodami atskirai), kad galėtumėte valdyti liftą naudodami programėlę „Powered Up“. Įspūdžių kupinas konstravimo projektas Apsėstas namas sudaro LEGO konstravimo rinkinių kolekciją suaugusiems, kurie vertina sumanų dizainą. Be to, šis modelis taps baisiai gera gimtadienio, Kalėdų ar bet kurios kitos progos dovana.

• Šis šiurpus LEGO® Apsėsto namo (10273) modelis teikia ištisas valandas malonumo visiems, norintiems atsipūsti su nauju projektu. Sukonstruokite šiurpų siaubo namą ir tyrinėkite jo įspūdingas ypatybes bei žavias detales.
• Kodėl su siaubo žaislais turėtų pramogauti vien vaikai? Šis konstravimo rinkinys yra skirtas suaugusiesiems, bet jį sudaro daug žaismingų ypatybių, pvz., laisvojo kritimo atrakcionas, apsėstos durys ir užkeiktas paveikslas.
• Jei žavitės gražiomis detalėmis, jums patiks eksponuoti savo apsėsto namo modelį. Papildykite Apsėstą namą LEGO® Powered Up komponentais (parduodami atskirai), kad galėtumėte valdyti liftą naudodami programėlę.
• Šis apsėstas namas idealiai pritaikytas, vaiduoklių medžiotojams, nuotykių ieškotojams ir suaugusiems LEGO® gerbėjams, todėl jis taps puikia gimtadienio dovana vaiduoklius dievinančiai mamai, tėčiui, vyrui, žmonai, partneriui ar draugui, bet to, jis gali tapti puikia Helovino dovana.
• Šis tamsus ir baugus apsėstas dvaras yra 68 cm aukščio, 25 cm pločio ir 25 cm gylio, todėl tai – sudėtingas konstravimo rinkinys suaugusiesiems ir puikus iš kaladėlių sukonstruotas eksponuoti skirtas modelis.
• Prie šio rinkinio šviesos kaladėlės pridedama baterija, todėl galėsite iškart grožėtis apšvietimu. Kad modelis būtų varomas varikliais, prijunkite 1 x 88009 ir 2 x 88008 Powered Up komponentus (parduodama atskirai).
• Prie šio rinkinio pridedamos žurnalinio stiliaus konstravimo instrukcijos, kurios padės konstruoti ir įkvėps.
• Tai – dalis įkvepiančių LEGO® konstravimo rinkinių suaugusiems, skirtų LEGO konstravimo gerbėjams ir modeliuotojams, kuriems patinka gražus dizainas bei elegantiški LEGO modeliai.
• LEGO® konstravimo kaladėlės atitinka griežčiausius pramonės standartus, kurie užtikrina nuolatinę kokybę, suderinamumą ir sujungimą bei lengvą atskyrimą kiekvieną kartą – nuo pat 1958 metų.
• LEGO® kaladėlės ir dalys kruopščiai tikrinamos, kad kiekvienas konstravimo rinkinys atitiktų aukščiausius saugos ir kokybės standartus ir galėtumėte neabejoti, jog šis modelis sukurtas ilgam.

Rašyti atsiliepimą

Note: HTML is not translated!
    Blogas           Geras
Captcha

Panašios prekės

 LEGO® Policijos nuovada 10278

LEGO® Policijos nuovada 10278

Persikelkite į gardų apgaulės, paieškų ir spurgų pasaulį su šiuo LEGO® Policijos nuovados (10278) mo..

199.99€

LEGO Creator Kampinis garažas 10264

LEGO Creator Kampinis garažas 10264

Užsuk i LEGO® Creator Expert 10264 kampini garažą, kuriame atrasi linksmybiu ir netiketumu pasauli! ..

199.99€

LEGO® CREATOR Kalėdų senelio vizitas 10293

LEGO® CREATOR Kalėdų senelio vizitas 10293

ei svajojate apie tobulas Kūčias, pradėkite šventes su magišku LEGO® Kalėdų senelio vizito (10293) m..

109.99€

Šiuo metu prekės nėra sandėlyje. Žemiau įveskite savo vardą ir el. pašto adresą ir mes Jums pranešime, kai tik produktas vėl bus prieinamas.

Jūsų vardas
El. paštas
Komentaras